Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumzeme

Iesūtīja Ričards Bičkovskis, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Kādā vietā aiz okeāna bija zeme, ko sauca par Brīnumzemi. Tur bija troļļi, vienradži, dzīvas kūkas, smurfi (zili vīriņi), piparkūku vīriņš un eņģeļi, bet viņiem nebija Dieva, tāpēc dievi viņiem bija eņģeļi.

Bet netālu bija arī ļaunie pūķi, kuri ienīda Brīnumzemi, it īpaši eņģeļus.

Kādu dienu pūķi izlēma uzbrukt, bet eņģeļi jau zināja, ka pūķi lido pie viņiem, tāpēc viņi sagatavojās.

Troļļi uztaisīja katapultu, vienradži uzasināja ragus, kūkas pielika sev klāt glazūru, lai pūķi kļūtu resni, smurfi taisīja sarkanas dziras, piparkūku vīriņš muskuļu vietā pielika šokolādi. Tā viņi gaidīja savā bunkurā un prasīja eņģeļiem: – Pēc cik ilga laika viņi būs?’

Eņģeļi to zināja (kā jau tas eņģeļiem arī pieklājas) un lūdza vēl pagaidīt.

Beidzot pūķi atlidoja, un sākās cīņa. Pūķi pūta savu uguni, bet Brīnumzemes ļaudis neatlaidīgi turējās – katapultas lidoja, ragi dūrās pūķos, pār zemi tecēja sarkana dzira, eņģeļi ar spārniem uzpūta liesmas, un galu galā piparkūku vīriņš karstumā sāka kust, tecēja šokolāde, kurā pūķiem slīdēja kājas. Cīņa bija uzvarēta. Eņģeļi pateicās saviem pavalstniekiem.

Brīnumzemei bija lieli postījumi, bet, par laimi, viņiem bija eņģeļi, kas visus nomierināja un skubināja uz labiem darbiem.

Tā viņi dzīvoja mierā un saticībā. Vēl tagad, kur notika cīņa, ir dziļas bedres.