Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumzeme

Iesūtīja Ričards Bičkovskis, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Kādā vietā aiz okeāna bija zeme, ko sauca par Brīnumzemi. Tur bija troļļi, vienradži, dzīvas kūkas, smurfi (zili vīriņi), piparkūku vīriņš un eņģeļi, bet viņiem nebija Dieva, tāpēc dievi viņiem bija eņģeļi.

Bet netālu bija arī ļaunie pūķi, kuri ienīda Brīnumzemi, it īpaši eņģeļus.

Kādu dienu pūķi izlēma uzbrukt, bet eņģeļi jau zināja, ka pūķi lido pie viņiem, tāpēc viņi sagatavojās.

Troļļi uztaisīja katapultu, vienradži uzasināja ragus, kūkas pielika sev klāt glazūru, lai pūķi kļūtu resni, smurfi taisīja sarkanas dziras, piparkūku vīriņš muskuļu vietā pielika šokolādi. Tā viņi gaidīja savā bunkurā un prasīja eņģeļiem: – Pēc cik ilga laika viņi būs?’

Eņģeļi to zināja (kā jau tas eņģeļiem arī pieklājas) un lūdza vēl pagaidīt.

Beidzot pūķi atlidoja, un sākās cīņa. Pūķi pūta savu uguni, bet Brīnumzemes ļaudis neatlaidīgi turējās – katapultas lidoja, ragi dūrās pūķos, pār zemi tecēja sarkana dzira, eņģeļi ar spārniem uzpūta liesmas, un galu galā piparkūku vīriņš karstumā sāka kust, tecēja šokolāde, kurā pūķiem slīdēja kājas. Cīņa bija uzvarēta. Eņģeļi pateicās saviem pavalstniekiem.

Brīnumzemei bija lieli postījumi, bet, par laimi, viņiem bija eņģeļi, kas visus nomierināja un skubināja uz labiem darbiem.

Tā viņi dzīvoja mierā un saticībā. Vēl tagad, kur notika cīņa, ir dziļas bedres.