Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Horoskops aunam

Neskatoties uz tavu nodomu un ieceru vērienu, tomēr vajadzētu būt pazemīgam un prātīgam, un palikt pie ekonomiskākā varianta –saimniecisko jautājumu kārtošanas vai vaļošanās mājās. Šodien lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko.

Horoskops vērsim

Ja vēlies, lai tevi sadzirdētu un vēl arī saprastu, savas domas un vēlmes izklāsti skaidri, mierīgi un pieklājīgi. Dialogā skar tikai tās tēmas, kuras attiecas uz kopējo darījumu un izvairies no pagātnes formas.

Horoskops dvīņiem

Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs pozitīvi noskaņoti. Vajadzētu ieklausīties sava ķermeņa sūtītajos signālos.

Horoskops vēzim

Tas ritms, kurā pavadīsi šo brīvdienu tevi pilnībā apmierinās ar nosacījumu, ka viss notiekošais nodrošinās tev nepieciešamo komforta devu un neatkarīgo statusu. Nebūs vēlme īpaši pūlēties.

Horoskops lauvai

Visus svarīgos darbus ieteicams darīt no rīta, kamēr prāts konstruktīvs. Pievakarē saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā.

Horoskops jaunavai

Šodien vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām ierastajām lietām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Ar savu mīļoto izdosies līdzsvarot intereses.

Horoskops svariem

Tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo materiālo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra nodomus un vēlmes. Labāk nemeklējiet pūli un skaļumu sabiedriskos pasākumos, bet izvēlieties pieklusinātākas izklaides formas.

Horoskops skorpionam

Šodien jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzjautrināt. Ja izvēlēsies palikt mājās, tevi var pārsteigt kāds radagabals vai pat vesels bariņš.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no nevēlamu cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Tev ir laiks un brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo un sakārtoties pavasara cēlienam.

Horoskops ūdensvīram

Šodien aizmirsti par jebkādas iniciatīvas izrādīšanu, neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumzeme

Iesūtīja Ričards Bičkovskis, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Kādā vietā aiz okeāna bija zeme, ko sauca par Brīnumzemi. Tur bija troļļi, vienradži, dzīvas kūkas, smurfi (zili vīriņi), piparkūku vīriņš un eņģeļi, bet viņiem nebija Dieva, tāpēc dievi viņiem bija eņģeļi.

Bet netālu bija arī ļaunie pūķi, kuri ienīda Brīnumzemi, it īpaši eņģeļus.

Kādu dienu pūķi izlēma uzbrukt, bet eņģeļi jau zināja, ka pūķi lido pie viņiem, tāpēc viņi sagatavojās.

Troļļi uztaisīja katapultu, vienradži uzasināja ragus, kūkas pielika sev klāt glazūru, lai pūķi kļūtu resni, smurfi taisīja sarkanas dziras, piparkūku vīriņš muskuļu vietā pielika šokolādi. Tā viņi gaidīja savā bunkurā un prasīja eņģeļiem: – Pēc cik ilga laika viņi būs?’

Eņģeļi to zināja (kā jau tas eņģeļiem arī pieklājas) un lūdza vēl pagaidīt.

Beidzot pūķi atlidoja, un sākās cīņa. Pūķi pūta savu uguni, bet Brīnumzemes ļaudis neatlaidīgi turējās – katapultas lidoja, ragi dūrās pūķos, pār zemi tecēja sarkana dzira, eņģeļi ar spārniem uzpūta liesmas, un galu galā piparkūku vīriņš karstumā sāka kust, tecēja šokolāde, kurā pūķiem slīdēja kājas. Cīņa bija uzvarēta. Eņģeļi pateicās saviem pavalstniekiem.

Brīnumzemei bija lieli postījumi, bet, par laimi, viņiem bija eņģeļi, kas visus nomierināja un skubināja uz labiem darbiem.

Tā viņi dzīvoja mierā un saticībā. Vēl tagad, kur notika cīņa, ir dziļas bedres.