Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumzeme

Iesūtīja Ričards Bičkovskis, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Kādā vietā aiz okeāna bija zeme, ko sauca par Brīnumzemi. Tur bija troļļi, vienradži, dzīvas kūkas, smurfi (zili vīriņi), piparkūku vīriņš un eņģeļi, bet viņiem nebija Dieva, tāpēc dievi viņiem bija eņģeļi.

Bet netālu bija arī ļaunie pūķi, kuri ienīda Brīnumzemi, it īpaši eņģeļus.

Kādu dienu pūķi izlēma uzbrukt, bet eņģeļi jau zināja, ka pūķi lido pie viņiem, tāpēc viņi sagatavojās.

Troļļi uztaisīja katapultu, vienradži uzasināja ragus, kūkas pielika sev klāt glazūru, lai pūķi kļūtu resni, smurfi taisīja sarkanas dziras, piparkūku vīriņš muskuļu vietā pielika šokolādi. Tā viņi gaidīja savā bunkurā un prasīja eņģeļiem: – Pēc cik ilga laika viņi būs?’

Eņģeļi to zināja (kā jau tas eņģeļiem arī pieklājas) un lūdza vēl pagaidīt.

Beidzot pūķi atlidoja, un sākās cīņa. Pūķi pūta savu uguni, bet Brīnumzemes ļaudis neatlaidīgi turējās – katapultas lidoja, ragi dūrās pūķos, pār zemi tecēja sarkana dzira, eņģeļi ar spārniem uzpūta liesmas, un galu galā piparkūku vīriņš karstumā sāka kust, tecēja šokolāde, kurā pūķiem slīdēja kājas. Cīņa bija uzvarēta. Eņģeļi pateicās saviem pavalstniekiem.

Brīnumzemei bija lieli postījumi, bet, par laimi, viņiem bija eņģeļi, kas visus nomierināja un skubināja uz labiem darbiem.

Tā viņi dzīvoja mierā un saticībā. Vēl tagad, kur notika cīņa, ir dziļas bedres.