Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumi

Iesūtīja Helga Beks

Reiz dzīvoja maza meitenīte, kura ticēja, ka visi sapnīši piepildās, un cerēja uz brīnumu. Kādā naktī, kad bija ļoti daudz zvaigznīšu, kas mirdzēja kā mazas lampiņas, klusi un lēni uz palodzes nolaidās kaut kas gaišs un pūkains. Meitenīte skatījās un nekādi nesaprata, kas tas ir.

Taču svešais teica: – Nebaidies, es esmu tavs eņģelītis.

Mazā ļoti izbrīnījās: – Tu, un tik balts un skaists! No kura mākonīša esi? Vai varbūt zvaigznītes?

Eņģelītis atbildēja: – Es vienmēr esmu tev līdzās un sargāju.

Tad mazā ļoti gribēja uzzināt, ko eņģelis dara, ar ko nodarbojas, kur dzīvo, kur ir viņa vecāki.

Viņš atbildēja: – Es dzīvoju uz mākoņa maliņas, un mēs esam liela ģimene. Es strādāju ļoti daudz – palīdzu katram.

Mazā meitene par eņģelīti gribēja uzzināt vēl vairāk. Jautājumi bira un bira. Tā viņi sēdēja uz palodzes, visu nakti runājot. Tad eņģelītis jautāja, vai meitenītei ir kāds sapnītis.

– Jā, – meitenīte teica, – es ļoti vēlos, lai visi ir laimīgi, jautri un sirsnīgi.

No rīta meitenīte atmodās pie palodzes un saprata, ko redzējusi sapnī. Viņa pārdomāja eņģelīša teikto un laimīga izskrēja pie vecākiem, sakot: – Es jūs ļoti mīlu!

Vecāki bija apjukuši no pārsteiguma. Tad mazā teica vecākiem:

– Mums visiem ir savs eņģelītis, kas dod padomus, tikai ļoti jātic un jāmīl tuvie, mīļie un arī visi pārējie, ar kuriem tiekamies. Priecīga mazā steidzās paziņot šo atziņu arī vecvecākiem, kuri bija tik laimīgi, ka meitenīte zina, ka mīlestība un ticība dara cilvēkus laimīgus.