Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumi

Iesūtīja Helga Beks

Reiz dzīvoja maza meitenīte, kura ticēja, ka visi sapnīši piepildās, un cerēja uz brīnumu. Kādā naktī, kad bija ļoti daudz zvaigznīšu, kas mirdzēja kā mazas lampiņas, klusi un lēni uz palodzes nolaidās kaut kas gaišs un pūkains. Meitenīte skatījās un nekādi nesaprata, kas tas ir.

Taču svešais teica: – Nebaidies, es esmu tavs eņģelītis.

Mazā ļoti izbrīnījās: – Tu, un tik balts un skaists! No kura mākonīša esi? Vai varbūt zvaigznītes?

Eņģelītis atbildēja: – Es vienmēr esmu tev līdzās un sargāju.

Tad mazā ļoti gribēja uzzināt, ko eņģelis dara, ar ko nodarbojas, kur dzīvo, kur ir viņa vecāki.

Viņš atbildēja: – Es dzīvoju uz mākoņa maliņas, un mēs esam liela ģimene. Es strādāju ļoti daudz – palīdzu katram.

Mazā meitene par eņģelīti gribēja uzzināt vēl vairāk. Jautājumi bira un bira. Tā viņi sēdēja uz palodzes, visu nakti runājot. Tad eņģelītis jautāja, vai meitenītei ir kāds sapnītis.

– Jā, – meitenīte teica, – es ļoti vēlos, lai visi ir laimīgi, jautri un sirsnīgi.

No rīta meitenīte atmodās pie palodzes un saprata, ko redzējusi sapnī. Viņa pārdomāja eņģelīša teikto un laimīga izskrēja pie vecākiem, sakot: – Es jūs ļoti mīlu!

Vecāki bija apjukuši no pārsteiguma. Tad mazā teica vecākiem:

– Mums visiem ir savs eņģelītis, kas dod padomus, tikai ļoti jātic un jāmīl tuvie, mīļie un arī visi pārējie, ar kuriem tiekamies. Priecīga mazā steidzās paziņot šo atziņu arī vecvecākiem, kuri bija tik laimīgi, ka meitenīte zina, ka mīlestība un ticība dara cilvēkus laimīgus.