Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumi

Iesūtīja Helga Beks

Reiz dzīvoja maza meitenīte, kura ticēja, ka visi sapnīši piepildās, un cerēja uz brīnumu. Kādā naktī, kad bija ļoti daudz zvaigznīšu, kas mirdzēja kā mazas lampiņas, klusi un lēni uz palodzes nolaidās kaut kas gaišs un pūkains. Meitenīte skatījās un nekādi nesaprata, kas tas ir.

Taču svešais teica: – Nebaidies, es esmu tavs eņģelītis.

Mazā ļoti izbrīnījās: – Tu, un tik balts un skaists! No kura mākonīša esi? Vai varbūt zvaigznītes?

Eņģelītis atbildēja: – Es vienmēr esmu tev līdzās un sargāju.

Tad mazā ļoti gribēja uzzināt, ko eņģelis dara, ar ko nodarbojas, kur dzīvo, kur ir viņa vecāki.

Viņš atbildēja: – Es dzīvoju uz mākoņa maliņas, un mēs esam liela ģimene. Es strādāju ļoti daudz – palīdzu katram.

Mazā meitene par eņģelīti gribēja uzzināt vēl vairāk. Jautājumi bira un bira. Tā viņi sēdēja uz palodzes, visu nakti runājot. Tad eņģelītis jautāja, vai meitenītei ir kāds sapnītis.

– Jā, – meitenīte teica, – es ļoti vēlos, lai visi ir laimīgi, jautri un sirsnīgi.

No rīta meitenīte atmodās pie palodzes un saprata, ko redzējusi sapnī. Viņa pārdomāja eņģelīša teikto un laimīga izskrēja pie vecākiem, sakot: – Es jūs ļoti mīlu!

Vecāki bija apjukuši no pārsteiguma. Tad mazā teica vecākiem:

– Mums visiem ir savs eņģelītis, kas dod padomus, tikai ļoti jātic un jāmīl tuvie, mīļie un arī visi pārējie, ar kuriem tiekamies. Priecīga mazā steidzās paziņot šo atziņu arī vecvecākiem, kuri bija tik laimīgi, ka meitenīte zina, ka mīlestība un ticība dara cilvēkus laimīgus.