Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā pasaule

Iesūtīja Anna Līva Bārtule

Reiz pirms neilga laika dzīvoja kāda ģimene. Parasta, silta un mīlestības piepildīta ģimene. Mamma, tētis un meitiņa.
Kādā skaistā dienā meitenīte kopā ar mammu un tēti devās jau ierastajā, burvīgajā svētdienas ekskursijā. Šīs dienas ekskursija bija īpaša, jo ģimene devās uz zoodārzu. Mazā Letīcija bija ļoti priecīga. Zoodārzā viņa sastapa mazu meitenīti, kas bija smagi slima. Letīcija ar šo meitenīti sadraudzējās. Sākums jaunai un skaistai draudzībai, neskatoties ne uz ko.
Meitenes katru dienu pavadīja kopā. Kādā dienā slimā meitenīte bija ļoti noskumusi. Ārsti bija sapratuši, ka viņas slimība nav ārstējama. Meitene pēc laika nomira. Letīcija ļoti pārdzīvoja.

Arī Letīciju pēc maza laika sprīža piemeklēja smaga slimība. Meitene saslima. Ārsti nedeva daudz cerību, ka meitene kļūs vesela. Laiks gāja, un pienāca Ziemassvētki, bet bez sniega un baltuma. Vecāki bija darījuši visu, tagad vien atlika cerēt uz brīnumu.
Naktī pie Letīcijas sapnī atnāca eņģelis. Balts, maigs un starojošs. Eņģelītis vēstīja to, ka dots devējam atdodas.
Nākamajā rītā bija uzsnidzis sniegs. Letīcija pamostoties jutās daudz labāk. Meitenīte vecākiem pastāstīja eņģeļa vēstījumu, un visi cerēja, ka tas ir brīnums – Ziemassvētku brīnums.

Pagāja mēneši, pagāja gads. Letīcija apmeklēja terapijas un kļuva vesela. Tagad meitene visiem mācīja darīt labu citiem. Ar liesmiņu sirdī pieminēja mazo meiteni no zoodārza un ik gadu sagaidīja un svētīja savu Ziemassvētku balto eņģeli ar brīnumiņu kabatā.