Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā pasaule

Iesūtīja Anna Līva Bārtule

Reiz pirms neilga laika dzīvoja kāda ģimene. Parasta, silta un mīlestības piepildīta ģimene. Mamma, tētis un meitiņa.
Kādā skaistā dienā meitenīte kopā ar mammu un tēti devās jau ierastajā, burvīgajā svētdienas ekskursijā. Šīs dienas ekskursija bija īpaša, jo ģimene devās uz zoodārzu. Mazā Letīcija bija ļoti priecīga. Zoodārzā viņa sastapa mazu meitenīti, kas bija smagi slima. Letīcija ar šo meitenīti sadraudzējās. Sākums jaunai un skaistai draudzībai, neskatoties ne uz ko.
Meitenes katru dienu pavadīja kopā. Kādā dienā slimā meitenīte bija ļoti noskumusi. Ārsti bija sapratuši, ka viņas slimība nav ārstējama. Meitene pēc laika nomira. Letīcija ļoti pārdzīvoja.

Arī Letīciju pēc maza laika sprīža piemeklēja smaga slimība. Meitene saslima. Ārsti nedeva daudz cerību, ka meitene kļūs vesela. Laiks gāja, un pienāca Ziemassvētki, bet bez sniega un baltuma. Vecāki bija darījuši visu, tagad vien atlika cerēt uz brīnumu.
Naktī pie Letīcijas sapnī atnāca eņģelis. Balts, maigs un starojošs. Eņģelītis vēstīja to, ka dots devējam atdodas.
Nākamajā rītā bija uzsnidzis sniegs. Letīcija pamostoties jutās daudz labāk. Meitenīte vecākiem pastāstīja eņģeļa vēstījumu, un visi cerēja, ka tas ir brīnums – Ziemassvētku brīnums.

Pagāja mēneši, pagāja gads. Letīcija apmeklēja terapijas un kļuva vesela. Tagad meitene visiem mācīja darīt labu citiem. Ar liesmiņu sirdī pieminēja mazo meiteni no zoodārza un ik gadu sagaidīja un svētīja savu Ziemassvētku balto eņģeli ar brīnumiņu kabatā.