Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā pasaule

Iesūtīja Anna Līva Bārtule

Reiz pirms neilga laika dzīvoja kāda ģimene. Parasta, silta un mīlestības piepildīta ģimene. Mamma, tētis un meitiņa.
Kādā skaistā dienā meitenīte kopā ar mammu un tēti devās jau ierastajā, burvīgajā svētdienas ekskursijā. Šīs dienas ekskursija bija īpaša, jo ģimene devās uz zoodārzu. Mazā Letīcija bija ļoti priecīga. Zoodārzā viņa sastapa mazu meitenīti, kas bija smagi slima. Letīcija ar šo meitenīti sadraudzējās. Sākums jaunai un skaistai draudzībai, neskatoties ne uz ko.
Meitenes katru dienu pavadīja kopā. Kādā dienā slimā meitenīte bija ļoti noskumusi. Ārsti bija sapratuši, ka viņas slimība nav ārstējama. Meitene pēc laika nomira. Letīcija ļoti pārdzīvoja.

Arī Letīciju pēc maza laika sprīža piemeklēja smaga slimība. Meitene saslima. Ārsti nedeva daudz cerību, ka meitene kļūs vesela. Laiks gāja, un pienāca Ziemassvētki, bet bez sniega un baltuma. Vecāki bija darījuši visu, tagad vien atlika cerēt uz brīnumu.
Naktī pie Letīcijas sapnī atnāca eņģelis. Balts, maigs un starojošs. Eņģelītis vēstīja to, ka dots devējam atdodas.
Nākamajā rītā bija uzsnidzis sniegs. Letīcija pamostoties jutās daudz labāk. Meitenīte vecākiem pastāstīja eņģeļa vēstījumu, un visi cerēja, ka tas ir brīnums – Ziemassvētku brīnums.

Pagāja mēneši, pagāja gads. Letīcija apmeklēja terapijas un kļuva vesela. Tagad meitene visiem mācīja darīt labu citiem. Ar liesmiņu sirdī pieminēja mazo meiteni no zoodārza un ik gadu sagaidīja un svētīja savu Ziemassvētku balto eņģeli ar brīnumiņu kabatā.