Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Horoskops aunam

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vērsim

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops dvīņiem

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops vēzim

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops lauvai

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops svariem

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops strēlniekam

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops zivīm

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā pasaule

Iesūtīja Anna Līva Bārtule

Reiz pirms neilga laika dzīvoja kāda ģimene. Parasta, silta un mīlestības piepildīta ģimene. Mamma, tētis un meitiņa.
Kādā skaistā dienā meitenīte kopā ar mammu un tēti devās jau ierastajā, burvīgajā svētdienas ekskursijā. Šīs dienas ekskursija bija īpaša, jo ģimene devās uz zoodārzu. Mazā Letīcija bija ļoti priecīga. Zoodārzā viņa sastapa mazu meitenīti, kas bija smagi slima. Letīcija ar šo meitenīti sadraudzējās. Sākums jaunai un skaistai draudzībai, neskatoties ne uz ko.
Meitenes katru dienu pavadīja kopā. Kādā dienā slimā meitenīte bija ļoti noskumusi. Ārsti bija sapratuši, ka viņas slimība nav ārstējama. Meitene pēc laika nomira. Letīcija ļoti pārdzīvoja.

Arī Letīciju pēc maza laika sprīža piemeklēja smaga slimība. Meitene saslima. Ārsti nedeva daudz cerību, ka meitene kļūs vesela. Laiks gāja, un pienāca Ziemassvētki, bet bez sniega un baltuma. Vecāki bija darījuši visu, tagad vien atlika cerēt uz brīnumu.
Naktī pie Letīcijas sapnī atnāca eņģelis. Balts, maigs un starojošs. Eņģelītis vēstīja to, ka dots devējam atdodas.
Nākamajā rītā bija uzsnidzis sniegs. Letīcija pamostoties jutās daudz labāk. Meitenīte vecākiem pastāstīja eņģeļa vēstījumu, un visi cerēja, ka tas ir brīnums – Ziemassvētku brīnums.

Pagāja mēneši, pagāja gads. Letīcija apmeklēja terapijas un kļuva vesela. Tagad meitene visiem mācīja darīt labu citiem. Ar liesmiņu sirdī pieminēja mazo meiteni no zoodārza un ik gadu sagaidīja un svētīja savu Ziemassvētku balto eņģeli ar brīnumiņu kabatā.