Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Vai pratīsi uzvilkt pareizās buras, lai noķertu lielo vēju? Iespējams, pats būsi kā virpulis, kurš iekustinās procesus un cilvēku sev līdzās. Saņemies, lai savas sajūtas vai lietu kārtības redzējumu noformulētu un nedaudz piepūloties tev izdosies izcili.

Horoskops vērsim

Vislabāk būtu šo dienu veltīt savas dzīves partnerim, ģimenei un visiem tiem jaukumiem, ko sniedz mājās būšana. Ja personīgajā dzīvē vēlies kaut ko nosvinēt, dari to šodien un pasākums izdosies lielisks.

Horoskops dvīņiem

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vēzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties atstumti un tavas uzmanības apdalīti.

Horoskops lauvai

Pārrunās un oficiālās iestādēs neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un sarunas būs jāsāk atkal no baltas lapas. Iespējams, pats saskatīsi otro iespēju un dosi to arī cilvēkiem sev līdzās.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kolēģi, tāpēc smuki un adekvāti pret viņiem izturies. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās, un varbūt ar kādu no darbabiedriem.

Horoskops svariem

Šodien atļaujies būt vaļīgāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un dabiskajiem instinktiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās iespējas sajūtu.

Horoskops skorpionam

Vēlme nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk, it kā spēlējoties, un apzinies, ka tas nav vienīgais, kas dzīvei piešķir vērtību.

Horoskops strēlniekam

Šodien viegli un nepiespiesti pielāgosies citu noteikumiem un uzvedības īpatnībām. Savu noskaņojumu paudīsi dabīgi un brīvi, kas palielina varbūtību, ka tavu pāri plūstošo sentimentu pareizi sapratīs.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā ģimenes mikroklimatā. No tevis atkarīgs vai kopā dosieties kalnā vai lejā. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu redzējumu.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tavi izteikumi, iespējams, kādu sāpīgi ievainos, tāpēc centies iejusties citu ādā un emocionālajā kondīcijā.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai ar saprātīgu distanci. Ja jūti kaut mazāko vilinājumu izteikt kādu piezīmi vai adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, centies nolasīt viņu ķermeņu valodu un tev daudz kas taps skaidrs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā, baltā svētku rīta smarža

Iesūtīja Jolanta Linkuma

Tas bija tik ļoti sen gaidītais baltais rīts, tas bija čaukstošs un gurkstošs, un tik tīrs rīts. Daudzās jo daudzās mājās un daudzās jo daudzās sirsniņās, lielās un mazās, gaida balto rītu – ziemas rītu, smaržīgo piparkūku rītu, svētku rītu – Ziemassvētku rītu.

Tad nu pienāca baltā ziemas diena, un reizē ar to cēlās augšā maigie un smaržīgie, baltie milti, kuri bija nogulējuši smagajos un pelēkajos lina auduma maisos, lai tagad paceltos pasaulei pāri un dotu tai to, ko tā gaidījusi veselu mūžību – garšīgo un cerību raisošo piparkūku smaržu, piepildījuma un laimes sajūtu ikvienam, kura prāts un sirds ilgojas pēc svētkiem un miera.

Līdz ar miltiem augšā modās arī garšu meistars – brīnumgardās garšas radītājs Ziemassvētku rūķis – garu, garu cukurbārdu, krēma glazūras krellēm ap kaklu un viegli baltu tērpu, kas izstaroja mieru un mīlestību.

Ziemassvētku rūķis ķērās klāt milzu lielajiem miltu maisiem, paķēra lielu sauju balto miltu, pasvieda gaisā un izrullēja brīnumgardu, saldu un mutē kūstošu mīklu, no kuras izgrieza piparkūku vīriņus un sieviņas, un zvaigznītes, un sirsniņas, un saulītes, un smaidiņus. Pēc sirdsdarba pabeigšanas Ziemassvētku rūķis katru gardo figūriņu apmīļoja un deva tai spēku. Tādu spēku, kāds piemīt tikai Ziemassvētkiem, kad notiek brīnumi. Visbeidzot viņš visus gardos cepumiņus sakārtoja skaistos un mīkstos koši sarkanas krāsas svētku maisiņos, katru maisiņu apsaitējot ar zeltītu lentīti un klāt pieliekot brīnumgraudiņus, lai ikviens, kurš saņēmis šo paciņu, sajustu sevī dziļi apslēpto un ikvienam piemītošo neticamo spēku un varēšanu grūtību pārvarēšanai.

Ziemassvētku laikā ikviens, jo īpaši bērniņi – visi, visi – ir pelnījuši saņemt no sava Ziemassvētku rūķa sarkano maisiņu ar zeltīto lentīti, lai mūsu kopīgā pasaule kļūtu labāka.