Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā, baltā svētku rīta smarža

Iesūtīja Jolanta Linkuma

Tas bija tik ļoti sen gaidītais baltais rīts, tas bija čaukstošs un gurkstošs, un tik tīrs rīts. Daudzās jo daudzās mājās un daudzās jo daudzās sirsniņās, lielās un mazās, gaida balto rītu – ziemas rītu, smaržīgo piparkūku rītu, svētku rītu – Ziemassvētku rītu.

Tad nu pienāca baltā ziemas diena, un reizē ar to cēlās augšā maigie un smaržīgie, baltie milti, kuri bija nogulējuši smagajos un pelēkajos lina auduma maisos, lai tagad paceltos pasaulei pāri un dotu tai to, ko tā gaidījusi veselu mūžību – garšīgo un cerību raisošo piparkūku smaržu, piepildījuma un laimes sajūtu ikvienam, kura prāts un sirds ilgojas pēc svētkiem un miera.

Līdz ar miltiem augšā modās arī garšu meistars – brīnumgardās garšas radītājs Ziemassvētku rūķis – garu, garu cukurbārdu, krēma glazūras krellēm ap kaklu un viegli baltu tērpu, kas izstaroja mieru un mīlestību.

Ziemassvētku rūķis ķērās klāt milzu lielajiem miltu maisiem, paķēra lielu sauju balto miltu, pasvieda gaisā un izrullēja brīnumgardu, saldu un mutē kūstošu mīklu, no kuras izgrieza piparkūku vīriņus un sieviņas, un zvaigznītes, un sirsniņas, un saulītes, un smaidiņus. Pēc sirdsdarba pabeigšanas Ziemassvētku rūķis katru gardo figūriņu apmīļoja un deva tai spēku. Tādu spēku, kāds piemīt tikai Ziemassvētkiem, kad notiek brīnumi. Visbeidzot viņš visus gardos cepumiņus sakārtoja skaistos un mīkstos koši sarkanas krāsas svētku maisiņos, katru maisiņu apsaitējot ar zeltītu lentīti un klāt pieliekot brīnumgraudiņus, lai ikviens, kurš saņēmis šo paciņu, sajustu sevī dziļi apslēpto un ikvienam piemītošo neticamo spēku un varēšanu grūtību pārvarēšanai.

Ziemassvētku laikā ikviens, jo īpaši bērniņi – visi, visi – ir pelnījuši saņemt no sava Ziemassvētku rūķa sarkano maisiņu ar zeltīto lentīti, lai mūsu kopīgā pasaule kļūtu labāka.