Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā, baltā svētku rīta smarža

Iesūtīja Jolanta Linkuma

Tas bija tik ļoti sen gaidītais baltais rīts, tas bija čaukstošs un gurkstošs, un tik tīrs rīts. Daudzās jo daudzās mājās un daudzās jo daudzās sirsniņās, lielās un mazās, gaida balto rītu – ziemas rītu, smaržīgo piparkūku rītu, svētku rītu – Ziemassvētku rītu.

Tad nu pienāca baltā ziemas diena, un reizē ar to cēlās augšā maigie un smaržīgie, baltie milti, kuri bija nogulējuši smagajos un pelēkajos lina auduma maisos, lai tagad paceltos pasaulei pāri un dotu tai to, ko tā gaidījusi veselu mūžību – garšīgo un cerību raisošo piparkūku smaržu, piepildījuma un laimes sajūtu ikvienam, kura prāts un sirds ilgojas pēc svētkiem un miera.

Līdz ar miltiem augšā modās arī garšu meistars – brīnumgardās garšas radītājs Ziemassvētku rūķis – garu, garu cukurbārdu, krēma glazūras krellēm ap kaklu un viegli baltu tērpu, kas izstaroja mieru un mīlestību.

Ziemassvētku rūķis ķērās klāt milzu lielajiem miltu maisiem, paķēra lielu sauju balto miltu, pasvieda gaisā un izrullēja brīnumgardu, saldu un mutē kūstošu mīklu, no kuras izgrieza piparkūku vīriņus un sieviņas, un zvaigznītes, un sirsniņas, un saulītes, un smaidiņus. Pēc sirdsdarba pabeigšanas Ziemassvētku rūķis katru gardo figūriņu apmīļoja un deva tai spēku. Tādu spēku, kāds piemīt tikai Ziemassvētkiem, kad notiek brīnumi. Visbeidzot viņš visus gardos cepumiņus sakārtoja skaistos un mīkstos koši sarkanas krāsas svētku maisiņos, katru maisiņu apsaitējot ar zeltītu lentīti un klāt pieliekot brīnumgraudiņus, lai ikviens, kurš saņēmis šo paciņu, sajustu sevī dziļi apslēpto un ikvienam piemītošo neticamo spēku un varēšanu grūtību pārvarēšanai.

Ziemassvētku laikā ikviens, jo īpaši bērniņi – visi, visi – ir pelnījuši saņemt no sava Ziemassvētku rūķa sarkano maisiņu ar zeltīto lentīti, lai mūsu kopīgā pasaule kļūtu labāka.