Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Brīnumainā, baltā svētku rīta smarža

Iesūtīja Jolanta Linkuma

Tas bija tik ļoti sen gaidītais baltais rīts, tas bija čaukstošs un gurkstošs, un tik tīrs rīts. Daudzās jo daudzās mājās un daudzās jo daudzās sirsniņās, lielās un mazās, gaida balto rītu – ziemas rītu, smaržīgo piparkūku rītu, svētku rītu – Ziemassvētku rītu.

Tad nu pienāca baltā ziemas diena, un reizē ar to cēlās augšā maigie un smaržīgie, baltie milti, kuri bija nogulējuši smagajos un pelēkajos lina auduma maisos, lai tagad paceltos pasaulei pāri un dotu tai to, ko tā gaidījusi veselu mūžību – garšīgo un cerību raisošo piparkūku smaržu, piepildījuma un laimes sajūtu ikvienam, kura prāts un sirds ilgojas pēc svētkiem un miera.

Līdz ar miltiem augšā modās arī garšu meistars – brīnumgardās garšas radītājs Ziemassvētku rūķis – garu, garu cukurbārdu, krēma glazūras krellēm ap kaklu un viegli baltu tērpu, kas izstaroja mieru un mīlestību.

Ziemassvētku rūķis ķērās klāt milzu lielajiem miltu maisiem, paķēra lielu sauju balto miltu, pasvieda gaisā un izrullēja brīnumgardu, saldu un mutē kūstošu mīklu, no kuras izgrieza piparkūku vīriņus un sieviņas, un zvaigznītes, un sirsniņas, un saulītes, un smaidiņus. Pēc sirdsdarba pabeigšanas Ziemassvētku rūķis katru gardo figūriņu apmīļoja un deva tai spēku. Tādu spēku, kāds piemīt tikai Ziemassvētkiem, kad notiek brīnumi. Visbeidzot viņš visus gardos cepumiņus sakārtoja skaistos un mīkstos koši sarkanas krāsas svētku maisiņos, katru maisiņu apsaitējot ar zeltītu lentīti un klāt pieliekot brīnumgraudiņus, lai ikviens, kurš saņēmis šo paciņu, sajustu sevī dziļi apslēpto un ikvienam piemītošo neticamo spēku un varēšanu grūtību pārvarēšanai.

Ziemassvētku laikā ikviens, jo īpaši bērniņi – visi, visi – ir pelnījuši saņemt no sava Ziemassvētku rūķa sarkano maisiņu ar zeltīto lentīti, lai mūsu kopīgā pasaule kļūtu labāka.