Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Begonijas pasaka

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa 

Reiz dzīvoja kāda meitenīte Begonija. Viņa bija bārenīte. Viņai nebija ne tēva, ne mātes. Viņa strādāja, pārdodot puķes. Jūs domājāt – īstās? Nē, viņa nevarēja to atļauties. Viņa veidoja papīra puķes.

Begonija izauga par skaistu jaunavu. Jā, visiem viņa patika. Tomēr viņa bija nabadzīga. Viņa ļoti vēlējās būt tikpat turīga kā visas viņas klasesbiedrenes, lai viņas Begoniju neapsmietu.

Kādu vakaru Begonija strādāja savā mazajā istabiņā. Pēkšņi atvērās logs un pa to ielidoja eņģelītis.

Tas teica: – Sveika! Kā tevi sauc?

Begonija atbildēja: – Begonija. Kā tevi? Tu nesasities?

– Nē, nē, viss kārtībā. Skaists vārds. Ā, galīgi aizmirsu. Mani sauc Begs, – teica eņģelītis.

– Begs. Neesmu tādu vārdu dzirdējusi. Kā es tev varu palīdzēt? – prasīja Begonija.

Begs atteica: – Es tev labprāt pastāstītu, kā var nopelnīt daudz naudas.

– Nu – kā tad? – taujāja Begonija.

– Iemērc savas puķes asins pilienā. Sajauc ar šķipsniņu smaida, un tās būs īstas. Tikai neiztērē savu pēdējo asins pilienu. Tad tu mirsi, – to teikdams, Begs aizlidoja.Begonija domāja, ka tas ir tikai joks, tomēr izmēģināja Bega padomu.Un tiešām – sanāca! Tā Begonija strādāja dienu un nakti. Viņa sapelnīja daudz naudas un drīz vien nopirka sev māju. Tomēr pēc gada viņai māja apnika un viņa nopirka jaunu. Viņai palika aizvien mazāk asins pilienu. Pēc diviem gadiem māja Begonijai vairs nepatika. Bija kauns pie draugiem iet. Tāpēc viņa ļoti cītīgi strādāja, lai sapelnītu pilij. Atbrauca kāda meitene un gribēja veselu vezumu ar puķēm.

Begonija bija priecīga, jo viņai bija palicis tikai viens asins piliens. Tomēr – ak vai – meitene gribēja to sarkano rozi. Viņa piesolīja daudz naudas. Pēdējā mirklī atlidoja Begs.

– Nedari to! Tas ir tavs pēdējais asins piliens! – teica Begs.

– Man vairs nevajag tavas eņģeļa gudrības, – atbildēja Begonija un aiztrieca Begu prom.

Begonija pārdūra savu pirkstu no jauna un iedeva meitenei rozi. Bet pati Begonija izgaisa.

– Pareizi, es tevi brīdināju. Mīļo meitenīt, – Begs vērsās pie meitenes. – Vai tu varētu iestādīt pēdējo Begonijas puķi? Nosauc šo puķi par Begoniju.

Meitene atteica: – Jā, protams.

Meitene iestādīja pēdējo Begonijas puķi un nosauca to par Begoniju. Apkārtējie ļaudis priecīgi gāja garām, atcerējās Begoniju un mīlēja puķi, kuru nosauca par Begoniju.