Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Begonijas pasaka

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa 

Reiz dzīvoja kāda meitenīte Begonija. Viņa bija bārenīte. Viņai nebija ne tēva, ne mātes. Viņa strādāja, pārdodot puķes. Jūs domājāt – īstās? Nē, viņa nevarēja to atļauties. Viņa veidoja papīra puķes.

Begonija izauga par skaistu jaunavu. Jā, visiem viņa patika. Tomēr viņa bija nabadzīga. Viņa ļoti vēlējās būt tikpat turīga kā visas viņas klasesbiedrenes, lai viņas Begoniju neapsmietu.

Kādu vakaru Begonija strādāja savā mazajā istabiņā. Pēkšņi atvērās logs un pa to ielidoja eņģelītis.

Tas teica: – Sveika! Kā tevi sauc?

Begonija atbildēja: – Begonija. Kā tevi? Tu nesasities?

– Nē, nē, viss kārtībā. Skaists vārds. Ā, galīgi aizmirsu. Mani sauc Begs, – teica eņģelītis.

– Begs. Neesmu tādu vārdu dzirdējusi. Kā es tev varu palīdzēt? – prasīja Begonija.

Begs atteica: – Es tev labprāt pastāstītu, kā var nopelnīt daudz naudas.

– Nu – kā tad? – taujāja Begonija.

– Iemērc savas puķes asins pilienā. Sajauc ar šķipsniņu smaida, un tās būs īstas. Tikai neiztērē savu pēdējo asins pilienu. Tad tu mirsi, – to teikdams, Begs aizlidoja.Begonija domāja, ka tas ir tikai joks, tomēr izmēģināja Bega padomu.Un tiešām – sanāca! Tā Begonija strādāja dienu un nakti. Viņa sapelnīja daudz naudas un drīz vien nopirka sev māju. Tomēr pēc gada viņai māja apnika un viņa nopirka jaunu. Viņai palika aizvien mazāk asins pilienu. Pēc diviem gadiem māja Begonijai vairs nepatika. Bija kauns pie draugiem iet. Tāpēc viņa ļoti cītīgi strādāja, lai sapelnītu pilij. Atbrauca kāda meitene un gribēja veselu vezumu ar puķēm.

Begonija bija priecīga, jo viņai bija palicis tikai viens asins piliens. Tomēr – ak vai – meitene gribēja to sarkano rozi. Viņa piesolīja daudz naudas. Pēdējā mirklī atlidoja Begs.

– Nedari to! Tas ir tavs pēdējais asins piliens! – teica Begs.

– Man vairs nevajag tavas eņģeļa gudrības, – atbildēja Begonija un aiztrieca Begu prom.

Begonija pārdūra savu pirkstu no jauna un iedeva meitenei rozi. Bet pati Begonija izgaisa.

– Pareizi, es tevi brīdināju. Mīļo meitenīt, – Begs vērsās pie meitenes. – Vai tu varētu iestādīt pēdējo Begonijas puķi? Nosauc šo puķi par Begoniju.

Meitene atteica: – Jā, protams.

Meitene iestādīja pēdējo Begonijas puķi un nosauca to par Begoniju. Apkārtējie ļaudis priecīgi gāja garām, atcerējās Begoniju un mīlēja puķi, kuru nosauca par Begoniju.