Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Begonijas pasaka

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa 

Reiz dzīvoja kāda meitenīte Begonija. Viņa bija bārenīte. Viņai nebija ne tēva, ne mātes. Viņa strādāja, pārdodot puķes. Jūs domājāt – īstās? Nē, viņa nevarēja to atļauties. Viņa veidoja papīra puķes.

Begonija izauga par skaistu jaunavu. Jā, visiem viņa patika. Tomēr viņa bija nabadzīga. Viņa ļoti vēlējās būt tikpat turīga kā visas viņas klasesbiedrenes, lai viņas Begoniju neapsmietu.

Kādu vakaru Begonija strādāja savā mazajā istabiņā. Pēkšņi atvērās logs un pa to ielidoja eņģelītis.

Tas teica: – Sveika! Kā tevi sauc?

Begonija atbildēja: – Begonija. Kā tevi? Tu nesasities?

– Nē, nē, viss kārtībā. Skaists vārds. Ā, galīgi aizmirsu. Mani sauc Begs, – teica eņģelītis.

– Begs. Neesmu tādu vārdu dzirdējusi. Kā es tev varu palīdzēt? – prasīja Begonija.

Begs atteica: – Es tev labprāt pastāstītu, kā var nopelnīt daudz naudas.

– Nu – kā tad? – taujāja Begonija.

– Iemērc savas puķes asins pilienā. Sajauc ar šķipsniņu smaida, un tās būs īstas. Tikai neiztērē savu pēdējo asins pilienu. Tad tu mirsi, – to teikdams, Begs aizlidoja.Begonija domāja, ka tas ir tikai joks, tomēr izmēģināja Bega padomu.Un tiešām – sanāca! Tā Begonija strādāja dienu un nakti. Viņa sapelnīja daudz naudas un drīz vien nopirka sev māju. Tomēr pēc gada viņai māja apnika un viņa nopirka jaunu. Viņai palika aizvien mazāk asins pilienu. Pēc diviem gadiem māja Begonijai vairs nepatika. Bija kauns pie draugiem iet. Tāpēc viņa ļoti cītīgi strādāja, lai sapelnītu pilij. Atbrauca kāda meitene un gribēja veselu vezumu ar puķēm.

Begonija bija priecīga, jo viņai bija palicis tikai viens asins piliens. Tomēr – ak vai – meitene gribēja to sarkano rozi. Viņa piesolīja daudz naudas. Pēdējā mirklī atlidoja Begs.

– Nedari to! Tas ir tavs pēdējais asins piliens! – teica Begs.

– Man vairs nevajag tavas eņģeļa gudrības, – atbildēja Begonija un aiztrieca Begu prom.

Begonija pārdūra savu pirkstu no jauna un iedeva meitenei rozi. Bet pati Begonija izgaisa.

– Pareizi, es tevi brīdināju. Mīļo meitenīt, – Begs vērsās pie meitenes. – Vai tu varētu iestādīt pēdējo Begonijas puķi? Nosauc šo puķi par Begoniju.

Meitene atteica: – Jā, protams.

Meitene iestādīja pēdējo Begonijas puķi un nosauca to par Begoniju. Apkārtējie ļaudis priecīgi gāja garām, atcerējās Begoniju un mīlēja puķi, kuru nosauca par Begoniju.