Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Begonijas pasaka

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa 

Reiz dzīvoja kāda meitenīte Begonija. Viņa bija bārenīte. Viņai nebija ne tēva, ne mātes. Viņa strādāja, pārdodot puķes. Jūs domājāt – īstās? Nē, viņa nevarēja to atļauties. Viņa veidoja papīra puķes.

Begonija izauga par skaistu jaunavu. Jā, visiem viņa patika. Tomēr viņa bija nabadzīga. Viņa ļoti vēlējās būt tikpat turīga kā visas viņas klasesbiedrenes, lai viņas Begoniju neapsmietu.

Kādu vakaru Begonija strādāja savā mazajā istabiņā. Pēkšņi atvērās logs un pa to ielidoja eņģelītis.

Tas teica: – Sveika! Kā tevi sauc?

Begonija atbildēja: – Begonija. Kā tevi? Tu nesasities?

– Nē, nē, viss kārtībā. Skaists vārds. Ā, galīgi aizmirsu. Mani sauc Begs, – teica eņģelītis.

– Begs. Neesmu tādu vārdu dzirdējusi. Kā es tev varu palīdzēt? – prasīja Begonija.

Begs atteica: – Es tev labprāt pastāstītu, kā var nopelnīt daudz naudas.

– Nu – kā tad? – taujāja Begonija.

– Iemērc savas puķes asins pilienā. Sajauc ar šķipsniņu smaida, un tās būs īstas. Tikai neiztērē savu pēdējo asins pilienu. Tad tu mirsi, – to teikdams, Begs aizlidoja.Begonija domāja, ka tas ir tikai joks, tomēr izmēģināja Bega padomu.Un tiešām – sanāca! Tā Begonija strādāja dienu un nakti. Viņa sapelnīja daudz naudas un drīz vien nopirka sev māju. Tomēr pēc gada viņai māja apnika un viņa nopirka jaunu. Viņai palika aizvien mazāk asins pilienu. Pēc diviem gadiem māja Begonijai vairs nepatika. Bija kauns pie draugiem iet. Tāpēc viņa ļoti cītīgi strādāja, lai sapelnītu pilij. Atbrauca kāda meitene un gribēja veselu vezumu ar puķēm.

Begonija bija priecīga, jo viņai bija palicis tikai viens asins piliens. Tomēr – ak vai – meitene gribēja to sarkano rozi. Viņa piesolīja daudz naudas. Pēdējā mirklī atlidoja Begs.

– Nedari to! Tas ir tavs pēdējais asins piliens! – teica Begs.

– Man vairs nevajag tavas eņģeļa gudrības, – atbildēja Begonija un aiztrieca Begu prom.

Begonija pārdūra savu pirkstu no jauna un iedeva meitenei rozi. Bet pati Begonija izgaisa.

– Pareizi, es tevi brīdināju. Mīļo meitenīt, – Begs vērsās pie meitenes. – Vai tu varētu iestādīt pēdējo Begonijas puķi? Nosauc šo puķi par Begoniju.

Meitene atteica: – Jā, protams.

Meitene iestādīja pēdējo Begonijas puķi un nosauca to par Begoniju. Apkārtējie ļaudis priecīgi gāja garām, atcerējās Begoniju un mīlēja puķi, kuru nosauca par Begoniju.