Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baltais gars

Iesūtīja Linda Ratiņika 

Kādā jaukā dienā pie Dieva nonāca baltais Gars – kā eņģelis, bet bez spārniem.

Dievs paskatījās uz Garu un teica: – Tev jādodas atpakaļ uz zemi un jāizdara labs darbs, tad tu iegūsi savus spārnus un kļūsi par eņģeli.

Gars paskatījās uz Dievu un nesaprata, kāpēc tā. Tad Gars jautāja: – Bet kā lai palīdzu? Ko lai daru? Kas tas ir par labo darbu? Garam bija daudz jautājumu, bet no Dieva viņš saņēma tikai vienu atbildi: – Tad, kad būsi atradis un izdarījis, tad sapratīsi.
Gars neizpratnē nolaidās uz zemes. Bija jauka, skaista un saulaina ziemas diena. Gars staigāja un domāja: – Kā lai palīdzu kādam, ja mani neviens neredz!

Tad pēkšņi viņš krūtīs sajuta tādu kā trauksmi. Viņš paskatījās visapkārt un ieraudzīja zēnu, kas gāja pa ietvi un skaļi klausījās mūziku austiņās. Zēns neskatījās, kur iet, jo skatījās telefonā. Tad zēns gatavojās iet pāri ielai. Gars satrūkās, ieraugot, ka brauc mašīna, nedomādams pieskrēja pie zēna un satvēra to.

– Ko? Kas? Kas notika? – zēns satrūkās, paskatījās visapkārt, bet nevienu neredzēja, tik ieraudzīja, ka lielā ātrumā garām pabrauca mašīna. Zēns vēlreiz satrūkās un spēja tikai noteikt: – Tik tuvu!

Zēns nesaprata, kas viņu apturējis, jo Garu neredzēja. Gars paskatījās uz debesīm un Dievam jautāja: – Dievs, vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet vai viņš to dara, ir tikai paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.
Gars gāja tālāk un pamanīja vecu tantiņu ejam pa nenotīrītu ietvi, kura bija slidena. Tantiņa paslīdēja un nokrita, bet pati ar saviem spēkiem piecelties nevarēja.

Gars, to redzēdams, piegāja pie tantiņas un palīdzēja piecelties. Tantiņa bija nesapratnē, jo juta, ka kāds palīdz, bet nevienu neredzēja. Viņa noraustīja plecus un turpināja ceļu.

Gars atkal Dievam jautāja: – Vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja to pašu ko pirmajā reizē: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet tas, vai viņš to dara, ir paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.

Gars noskumis gāja tālāk, prātodams, kas tas ir par darbu, kas viņam jāizdara. Gars gāja garām kādai mājai un izdzirdēja kādu raudam. Iegājis mājā, viņš ieraudzīja meitenīti sēžam pie mammas gultas un lūdzam Dievu, lai tas palīdz viņas māmiņai: – Mīļais Dieviņ! Uzklausi manu lūgšanu, man nevajag nekādas dāvanas, man nevajag neko, tikai, lūdzu, dod manai māmiņai stipru un veselu sirsniņu. Es atdotu savu, ja varētu, bet es esmu par mazu. Dieviņ, tu devi man māmiņu, tāpēc es tevi lūdzu no visas savas sirsniņas.

Gars sāka skaļi raudāt, jo domāja, ka viņu neredz un nedzird. Bet meitene to dzirdēja un pagriezās pret Garu.

– Kas tu esi? – jautāja meitene, skatoties uz Garu.

– Nebīsties, es esmu Gars, labs gars, – Gars bija nesapratnē, kāpēc šī mazā meitene viņu redz.

– Tevi sūtīja Dieviņš palīdzēt manai māmiņai? – mazā meitene jautāja un skatijās ar cerību pilnām acīm uz Garu.

– Es nezinu, bērns, bet, ja būtu manos spēkos palīdzēt, es atdotu tavai māmiņai sirdi.

Tiklīdz Gars bija izteicis šos vārdus, notika brīnumainas lietas. No Gara krūtim sāka spīdēt spoža gaisma, kas izlidoja no Gara un pārklāja meitenes māmiņas sirsniņu.

Tad pēkšņi mazā meitene iesaucās: – Tev tagad ir spārni, tu tagad esi eņģelis!

Gars paskatījās uz saviem spārniem un tad sadzirdēja Dieva balsi:

– Tagad tu esi gatavs tapt par eņģeli, sargeņģeli!

– Bet es neko neizdarīju! – eņģelis iesaucās.

– Kā nu ne, tu, nedomājot par sevi, biji gatavs atdot savu sirdi, lai glābtu citu. Tā ir viscēlākā cilvēka rīcība – būt līdzcilvēkam ar pašaizliedzīgu došanu.

Eņģelis sajutās tik viegls un laimīgs, ka pacēlās spārnos un uzsmaidīja meitenei un māmiņai, kas bija atvērusi acis. Abas nometās uz ceļiem un pateicās Dievam par visdārgāko dāvanu – dzīvību.

Nonācis debesīs, eņģelis apsēdās uz mākoņa maliņas un vienmēr vēroja, kas notiek ar mazo meiteni un māmiņu, jo viņš bija kļuvis par viņu sargeņģeli, kas vienmēr bija blakus, lai palīdzētu.

Eņģelis saprata, ka pašaizliedzīga došana un būt līdzcilvēkam ir viscilvēcīgākais, ko cilvēkam ir devis Dievs. Jo viss, kas ir labs un labais, ir tikai no Dieva.