Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baltais gars

Iesūtīja Linda Ratiņika 

Kādā jaukā dienā pie Dieva nonāca baltais Gars – kā eņģelis, bet bez spārniem.

Dievs paskatījās uz Garu un teica: – Tev jādodas atpakaļ uz zemi un jāizdara labs darbs, tad tu iegūsi savus spārnus un kļūsi par eņģeli.

Gars paskatījās uz Dievu un nesaprata, kāpēc tā. Tad Gars jautāja: – Bet kā lai palīdzu? Ko lai daru? Kas tas ir par labo darbu? Garam bija daudz jautājumu, bet no Dieva viņš saņēma tikai vienu atbildi: – Tad, kad būsi atradis un izdarījis, tad sapratīsi.
Gars neizpratnē nolaidās uz zemes. Bija jauka, skaista un saulaina ziemas diena. Gars staigāja un domāja: – Kā lai palīdzu kādam, ja mani neviens neredz!

Tad pēkšņi viņš krūtīs sajuta tādu kā trauksmi. Viņš paskatījās visapkārt un ieraudzīja zēnu, kas gāja pa ietvi un skaļi klausījās mūziku austiņās. Zēns neskatījās, kur iet, jo skatījās telefonā. Tad zēns gatavojās iet pāri ielai. Gars satrūkās, ieraugot, ka brauc mašīna, nedomādams pieskrēja pie zēna un satvēra to.

– Ko? Kas? Kas notika? – zēns satrūkās, paskatījās visapkārt, bet nevienu neredzēja, tik ieraudzīja, ka lielā ātrumā garām pabrauca mašīna. Zēns vēlreiz satrūkās un spēja tikai noteikt: – Tik tuvu!

Zēns nesaprata, kas viņu apturējis, jo Garu neredzēja. Gars paskatījās uz debesīm un Dievam jautāja: – Dievs, vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet vai viņš to dara, ir tikai paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.
Gars gāja tālāk un pamanīja vecu tantiņu ejam pa nenotīrītu ietvi, kura bija slidena. Tantiņa paslīdēja un nokrita, bet pati ar saviem spēkiem piecelties nevarēja.

Gars, to redzēdams, piegāja pie tantiņas un palīdzēja piecelties. Tantiņa bija nesapratnē, jo juta, ka kāds palīdz, bet nevienu neredzēja. Viņa noraustīja plecus un turpināja ceļu.

Gars atkal Dievam jautāja: – Vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja to pašu ko pirmajā reizē: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet tas, vai viņš to dara, ir paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.

Gars noskumis gāja tālāk, prātodams, kas tas ir par darbu, kas viņam jāizdara. Gars gāja garām kādai mājai un izdzirdēja kādu raudam. Iegājis mājā, viņš ieraudzīja meitenīti sēžam pie mammas gultas un lūdzam Dievu, lai tas palīdz viņas māmiņai: – Mīļais Dieviņ! Uzklausi manu lūgšanu, man nevajag nekādas dāvanas, man nevajag neko, tikai, lūdzu, dod manai māmiņai stipru un veselu sirsniņu. Es atdotu savu, ja varētu, bet es esmu par mazu. Dieviņ, tu devi man māmiņu, tāpēc es tevi lūdzu no visas savas sirsniņas.

Gars sāka skaļi raudāt, jo domāja, ka viņu neredz un nedzird. Bet meitene to dzirdēja un pagriezās pret Garu.

– Kas tu esi? – jautāja meitene, skatoties uz Garu.

– Nebīsties, es esmu Gars, labs gars, – Gars bija nesapratnē, kāpēc šī mazā meitene viņu redz.

– Tevi sūtīja Dieviņš palīdzēt manai māmiņai? – mazā meitene jautāja un skatijās ar cerību pilnām acīm uz Garu.

– Es nezinu, bērns, bet, ja būtu manos spēkos palīdzēt, es atdotu tavai māmiņai sirdi.

Tiklīdz Gars bija izteicis šos vārdus, notika brīnumainas lietas. No Gara krūtim sāka spīdēt spoža gaisma, kas izlidoja no Gara un pārklāja meitenes māmiņas sirsniņu.

Tad pēkšņi mazā meitene iesaucās: – Tev tagad ir spārni, tu tagad esi eņģelis!

Gars paskatījās uz saviem spārniem un tad sadzirdēja Dieva balsi:

– Tagad tu esi gatavs tapt par eņģeli, sargeņģeli!

– Bet es neko neizdarīju! – eņģelis iesaucās.

– Kā nu ne, tu, nedomājot par sevi, biji gatavs atdot savu sirdi, lai glābtu citu. Tā ir viscēlākā cilvēka rīcība – būt līdzcilvēkam ar pašaizliedzīgu došanu.

Eņģelis sajutās tik viegls un laimīgs, ka pacēlās spārnos un uzsmaidīja meitenei un māmiņai, kas bija atvērusi acis. Abas nometās uz ceļiem un pateicās Dievam par visdārgāko dāvanu – dzīvību.

Nonācis debesīs, eņģelis apsēdās uz mākoņa maliņas un vienmēr vēroja, kas notiek ar mazo meiteni un māmiņu, jo viņš bija kļuvis par viņu sargeņģeli, kas vienmēr bija blakus, lai palīdzētu.

Eņģelis saprata, ka pašaizliedzīga došana un būt līdzcilvēkam ir viscilvēcīgākais, ko cilvēkam ir devis Dievs. Jo viss, kas ir labs un labais, ir tikai no Dieva.