Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Horoskops aunam

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops vērsim

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops dvīņiem

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops vēzim

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops lauvai

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops jaunavai

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops svariem

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops skorpionam

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

Horoskops strēlniekam

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops mežāzim

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops zivīm

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baltais gars

Iesūtīja Linda Ratiņika 

Kādā jaukā dienā pie Dieva nonāca baltais Gars – kā eņģelis, bet bez spārniem.

Dievs paskatījās uz Garu un teica: – Tev jādodas atpakaļ uz zemi un jāizdara labs darbs, tad tu iegūsi savus spārnus un kļūsi par eņģeli.

Gars paskatījās uz Dievu un nesaprata, kāpēc tā. Tad Gars jautāja: – Bet kā lai palīdzu? Ko lai daru? Kas tas ir par labo darbu? Garam bija daudz jautājumu, bet no Dieva viņš saņēma tikai vienu atbildi: – Tad, kad būsi atradis un izdarījis, tad sapratīsi.
Gars neizpratnē nolaidās uz zemes. Bija jauka, skaista un saulaina ziemas diena. Gars staigāja un domāja: – Kā lai palīdzu kādam, ja mani neviens neredz!

Tad pēkšņi viņš krūtīs sajuta tādu kā trauksmi. Viņš paskatījās visapkārt un ieraudzīja zēnu, kas gāja pa ietvi un skaļi klausījās mūziku austiņās. Zēns neskatījās, kur iet, jo skatījās telefonā. Tad zēns gatavojās iet pāri ielai. Gars satrūkās, ieraugot, ka brauc mašīna, nedomādams pieskrēja pie zēna un satvēra to.

– Ko? Kas? Kas notika? – zēns satrūkās, paskatījās visapkārt, bet nevienu neredzēja, tik ieraudzīja, ka lielā ātrumā garām pabrauca mašīna. Zēns vēlreiz satrūkās un spēja tikai noteikt: – Tik tuvu!

Zēns nesaprata, kas viņu apturējis, jo Garu neredzēja. Gars paskatījās uz debesīm un Dievam jautāja: – Dievs, vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet vai viņš to dara, ir tikai paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.
Gars gāja tālāk un pamanīja vecu tantiņu ejam pa nenotīrītu ietvi, kura bija slidena. Tantiņa paslīdēja un nokrita, bet pati ar saviem spēkiem piecelties nevarēja.

Gars, to redzēdams, piegāja pie tantiņas un palīdzēja piecelties. Tantiņa bija nesapratnē, jo juta, ka kāds palīdz, bet nevienu neredzēja. Viņa noraustīja plecus un turpināja ceļu.

Gars atkal Dievam jautāja: – Vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja to pašu ko pirmajā reizē: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet tas, vai viņš to dara, ir paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.

Gars noskumis gāja tālāk, prātodams, kas tas ir par darbu, kas viņam jāizdara. Gars gāja garām kādai mājai un izdzirdēja kādu raudam. Iegājis mājā, viņš ieraudzīja meitenīti sēžam pie mammas gultas un lūdzam Dievu, lai tas palīdz viņas māmiņai: – Mīļais Dieviņ! Uzklausi manu lūgšanu, man nevajag nekādas dāvanas, man nevajag neko, tikai, lūdzu, dod manai māmiņai stipru un veselu sirsniņu. Es atdotu savu, ja varētu, bet es esmu par mazu. Dieviņ, tu devi man māmiņu, tāpēc es tevi lūdzu no visas savas sirsniņas.

Gars sāka skaļi raudāt, jo domāja, ka viņu neredz un nedzird. Bet meitene to dzirdēja un pagriezās pret Garu.

– Kas tu esi? – jautāja meitene, skatoties uz Garu.

– Nebīsties, es esmu Gars, labs gars, – Gars bija nesapratnē, kāpēc šī mazā meitene viņu redz.

– Tevi sūtīja Dieviņš palīdzēt manai māmiņai? – mazā meitene jautāja un skatijās ar cerību pilnām acīm uz Garu.

– Es nezinu, bērns, bet, ja būtu manos spēkos palīdzēt, es atdotu tavai māmiņai sirdi.

Tiklīdz Gars bija izteicis šos vārdus, notika brīnumainas lietas. No Gara krūtim sāka spīdēt spoža gaisma, kas izlidoja no Gara un pārklāja meitenes māmiņas sirsniņu.

Tad pēkšņi mazā meitene iesaucās: – Tev tagad ir spārni, tu tagad esi eņģelis!

Gars paskatījās uz saviem spārniem un tad sadzirdēja Dieva balsi:

– Tagad tu esi gatavs tapt par eņģeli, sargeņģeli!

– Bet es neko neizdarīju! – eņģelis iesaucās.

– Kā nu ne, tu, nedomājot par sevi, biji gatavs atdot savu sirdi, lai glābtu citu. Tā ir viscēlākā cilvēka rīcība – būt līdzcilvēkam ar pašaizliedzīgu došanu.

Eņģelis sajutās tik viegls un laimīgs, ka pacēlās spārnos un uzsmaidīja meitenei un māmiņai, kas bija atvērusi acis. Abas nometās uz ceļiem un pateicās Dievam par visdārgāko dāvanu – dzīvību.

Nonācis debesīs, eņģelis apsēdās uz mākoņa maliņas un vienmēr vēroja, kas notiek ar mazo meiteni un māmiņu, jo viņš bija kļuvis par viņu sargeņģeli, kas vienmēr bija blakus, lai palīdzētu.

Eņģelis saprata, ka pašaizliedzīga došana un būt līdzcilvēkam ir viscilvēcīgākais, ko cilvēkam ir devis Dievs. Jo viss, kas ir labs un labais, ir tikai no Dieva.