Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Baltais gars

Iesūtīja Linda Ratiņika 

Kādā jaukā dienā pie Dieva nonāca baltais Gars – kā eņģelis, bet bez spārniem.

Dievs paskatījās uz Garu un teica: – Tev jādodas atpakaļ uz zemi un jāizdara labs darbs, tad tu iegūsi savus spārnus un kļūsi par eņģeli.

Gars paskatījās uz Dievu un nesaprata, kāpēc tā. Tad Gars jautāja: – Bet kā lai palīdzu? Ko lai daru? Kas tas ir par labo darbu? Garam bija daudz jautājumu, bet no Dieva viņš saņēma tikai vienu atbildi: – Tad, kad būsi atradis un izdarījis, tad sapratīsi.
Gars neizpratnē nolaidās uz zemes. Bija jauka, skaista un saulaina ziemas diena. Gars staigāja un domāja: – Kā lai palīdzu kādam, ja mani neviens neredz!

Tad pēkšņi viņš krūtīs sajuta tādu kā trauksmi. Viņš paskatījās visapkārt un ieraudzīja zēnu, kas gāja pa ietvi un skaļi klausījās mūziku austiņās. Zēns neskatījās, kur iet, jo skatījās telefonā. Tad zēns gatavojās iet pāri ielai. Gars satrūkās, ieraugot, ka brauc mašīna, nedomādams pieskrēja pie zēna un satvēra to.

– Ko? Kas? Kas notika? – zēns satrūkās, paskatījās visapkārt, bet nevienu neredzēja, tik ieraudzīja, ka lielā ātrumā garām pabrauca mašīna. Zēns vēlreiz satrūkās un spēja tikai noteikt: – Tik tuvu!

Zēns nesaprata, kas viņu apturējis, jo Garu neredzēja. Gars paskatījās uz debesīm un Dievam jautāja: – Dievs, vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet vai viņš to dara, ir tikai paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.
Gars gāja tālāk un pamanīja vecu tantiņu ejam pa nenotīrītu ietvi, kura bija slidena. Tantiņa paslīdēja un nokrita, bet pati ar saviem spēkiem piecelties nevarēja.

Gars, to redzēdams, piegāja pie tantiņas un palīdzēja piecelties. Tantiņa bija nesapratnē, jo juta, ka kāds palīdz, bet nevienu neredzēja. Viņa noraustīja plecus un turpināja ceļu.

Gars atkal Dievam jautāja: – Vai tas ir labs darbs?

Bet Dievs atbildēja to pašu ko pirmajā reizē: – Nē, tas ir cilvēka garā palīdzēt, bet tas, vai viņš to dara, ir paša ziņā, jo es esmu visiem devis brīvu gribu.

Gars noskumis gāja tālāk, prātodams, kas tas ir par darbu, kas viņam jāizdara. Gars gāja garām kādai mājai un izdzirdēja kādu raudam. Iegājis mājā, viņš ieraudzīja meitenīti sēžam pie mammas gultas un lūdzam Dievu, lai tas palīdz viņas māmiņai: – Mīļais Dieviņ! Uzklausi manu lūgšanu, man nevajag nekādas dāvanas, man nevajag neko, tikai, lūdzu, dod manai māmiņai stipru un veselu sirsniņu. Es atdotu savu, ja varētu, bet es esmu par mazu. Dieviņ, tu devi man māmiņu, tāpēc es tevi lūdzu no visas savas sirsniņas.

Gars sāka skaļi raudāt, jo domāja, ka viņu neredz un nedzird. Bet meitene to dzirdēja un pagriezās pret Garu.

– Kas tu esi? – jautāja meitene, skatoties uz Garu.

– Nebīsties, es esmu Gars, labs gars, – Gars bija nesapratnē, kāpēc šī mazā meitene viņu redz.

– Tevi sūtīja Dieviņš palīdzēt manai māmiņai? – mazā meitene jautāja un skatijās ar cerību pilnām acīm uz Garu.

– Es nezinu, bērns, bet, ja būtu manos spēkos palīdzēt, es atdotu tavai māmiņai sirdi.

Tiklīdz Gars bija izteicis šos vārdus, notika brīnumainas lietas. No Gara krūtim sāka spīdēt spoža gaisma, kas izlidoja no Gara un pārklāja meitenes māmiņas sirsniņu.

Tad pēkšņi mazā meitene iesaucās: – Tev tagad ir spārni, tu tagad esi eņģelis!

Gars paskatījās uz saviem spārniem un tad sadzirdēja Dieva balsi:

– Tagad tu esi gatavs tapt par eņģeli, sargeņģeli!

– Bet es neko neizdarīju! – eņģelis iesaucās.

– Kā nu ne, tu, nedomājot par sevi, biji gatavs atdot savu sirdi, lai glābtu citu. Tā ir viscēlākā cilvēka rīcība – būt līdzcilvēkam ar pašaizliedzīgu došanu.

Eņģelis sajutās tik viegls un laimīgs, ka pacēlās spārnos un uzsmaidīja meitenei un māmiņai, kas bija atvērusi acis. Abas nometās uz ceļiem un pateicās Dievam par visdārgāko dāvanu – dzīvību.

Nonācis debesīs, eņģelis apsēdās uz mākoņa maliņas un vienmēr vēroja, kas notiek ar mazo meiteni un māmiņu, jo viņš bija kļuvis par viņu sargeņģeli, kas vienmēr bija blakus, lai palīdzētu.

Eņģelis saprata, ka pašaizliedzīga došana un būt līdzcilvēkam ir viscilvēcīgākais, ko cilvēkam ir devis Dievs. Jo viss, kas ir labs un labais, ir tikai no Dieva.