Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

DIGiTop100

Zagt vairs nav modē! Latvijas slavenības skaidro, kāpēc viņi maksā par mūziku

Zagt vairs nav modē! Latvijas slavenības skaidro, kāpēc viņi maksā par mūziku

Novembra izskaņā tika prezentēts pirmais oficiālais Latvijas mūzikas pārdošanas un straumēšanas tops ”DigiTop100”. Lielais notikums daudziem liek aizdomāties par to, kādu mūziku mēs klausāmies ikdienā – legāli pieejamo vai nelegālo?! Aptaujājot sabiedrībā zināmas personas ir skaidrs, – legāla mūzika ir modē!

Tuvojas Ziemassvētki! Latvieši tos gatavi pavadīt kopā ar… Elvisu Presliju

Tuvojas Ziemassvētki! Latvieši tos gatavi pavadīt kopā ar... Elvisu Presliju

Ja pagājušajā nedēļā grupas ”U2” albums ”Songs of Experience” debitēja ceturtajā vietā, tad šonedēļ albums atrodams vien piecdesmit septītajā pozīcijā. Izskatās, ka grupas faniem nepatīk jaunais ”U2” skanējums, kas īpaši spilgti izteikts albumā ”Songs of Experience”.

Ventspils pošas gada lielākajam šovbiznesa neprātam

Ventspils pošas gada lielākajam šovbiznesa neprātam 1

Ventspils gatavojas un principā ir jau gatava lieliskam pasākumam, kas jau 27. janvārī pie sevis, Olimpiskajā centrā, uzņems labākos no labākajiem jeb Latvijas klausītākos mūziķus. Pasākuma organizatori sola arī pārsteigumus no ārzemēm, un tas viss jaunizveidotā “DigiTop100” ietvaros. Tagad apskatīsim, kas ir šis ir par topu.

Beidzot būs skaidrs, kuri ir labākie! Dots starts Latvijā pirmajam digitālajam mūzikas topam

Beidzot būs skaidrs, kuri ir labākie! Dots starts Latvijā pirmajam digitālajam mūzikas topam 3

Jau sākot ar 2. decembri, katru sestdienas rītu plkst. 11.00 radio “StarFM” klausītāji īpašā raidījumā tiks iepazīstināti ar iknedēļas oficiālajiem datiem par Latvijas mūzikas klausītāju gaumi digitālajā vidē. Savukārt 2018. gada 27. janvārī Ventspilī norisināsies grandiozs šovs ”DigiTOP100”, kas tiks translēts tiešraidē TV3 un platformā TVPlay.