Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu un tas var izraisīt starpgadījumus,

Horoskops vērsim

Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu no tava laika.

Horoskops dvīņiem

Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Horoskops vēzim

Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos un došanos darījuma braucienos. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Horoskops lauvai

Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, kā spēji iedomāties.

Horoskops svariem

Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Horoskops skorpionam

Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Horoskops strēlniekam

Komunikācijā ar saviem darba partneriem, nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Horoskops mežāzim

Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādi cukurgailīši. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Horoskops ūdensvīram

Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām vai pārmetumiem.

Horoskops zivīm

Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

DIGiTop100

Skaties TIEŠRAIDĒ! Ventspilī sākas janvāra ''karstākais'' mūzikas šovs

Skaties TIEŠRAIDĒ! Ventspilī sākas janvāra ''karstākais'' mūzikas šovs 1

27. janvāra vakars ir liels notikums ne tikai sporta mīļotājiem, bet arī mūzikas draugiem. Olimpiskajā centrā ”Ventspils” pirmo reizi norisinās mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” šovs, kur ar saviem muzikālajiem sniegumiem skatītājus priecēs lielākās Latvijas zvaigznes. Skaties.lv piedāvā tiešraidi no pasākuma.

Reperis Reiks ar "Olu" hitu rībina ''900 sekunžu'' ēterā

Reperis Reiks ar "Olu" hitu rībina ''900 sekunžu'' ēterā

Straujiem soļiem tuvojas viens no lielākajiem notikumiem pašmāju mūzikā – pats pirmais ”DIGiTop100” lielkoncerts, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē Ventspilī. Raidījumā “900 sekundes” viesojās viens no ”DIGiTop100” esošajiem mūziķiem – Reiks no dueta “Olas”.

Kā baudīt labu mūziku par velti, neapkrāpjot mūziķus? Iesaka Elita Mīlgrāve

Kā baudīt labu mūziku par velti, neapkrāpjot mūziķus? Iesaka Elita Mīlgrāve

Jau 27. janvārī Olimpiskajā centrā ”Ventspils” norisināsies mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” lielkoncerts, kurā uz vienas skatuves tiksies populārākās Latvijas mūzikas zvaigznes, kā arī viesi no ārvalstīm. Par spīti tam, ka 45% Latvijas iedzīvotāju klausās legāli pieejamu mūziku, ir daudzi, kuri nesaprot, ko nozīmē mūzikas straumēšana, ne to, kā veidojas DIGiTop100 tops – kā nekā neviens taču nebalso! Visu no pašiem pamatiem izskaidro galvenā organizatore, ”LaMPA” priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

Skaistu sieviešu maigums agresīvā dejā: kā top horeogrāfija vienam no gaidītākajiem notikumiem pašmāju mūzikā?

Skaistu sieviešu maigums agresīvā dejā: kā top horeogrāfija vienam no gaidītākajiem notikumiem pašmāju mūzikā? 1

Jau nedēļas nogalē Ventspili satricinās viens no pašmāju lielākajiem notikumiem mūzikā – ”DIGiTop100” koncerts, kurā uzstāsies daudzi Latvijas un ārzemju mūziķi. Viņu vidū ir arī somu jaunā uzlecošā popzvaigzne Aizaks Eliots, kuram horeogrāfiju veido un gatavo mūsu pašu dejotāja, deju studijas ”PRO/X” vadītāja Ieva Biteniece.

A klases transports no lidostas, labākās viesnīcas un... masāža! Ventspilī ārzemju mūziķi tiks uzņemti karaliski

A klases transports no lidostas, labākās viesnīcas un... masāža! Ventspilī ārzemju mūziķi tiks uzņemti karaliski 1

Straujiem soļiem tuvojas 27. janvāris, kad Ventspilī norisināsies viens no lielākajiem Latvijas mūzikas dzīves notikumiem – mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” grandiozais šovs. Kā jau zināms, šovā piedalīsies arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Skandināvijas, Krievijas un Ukrainas. Ir teiciens – jo lielāka zvaigzne, jo lielākas prasības! Ielūkojies “DIGiTop100” Ukrainas un Krievijas zvaigžņu ”raideros”.

Foto: kā top balvas gada lielākajam mūzikas notikumam Ventspilī?

Foto: kā top balvas gada lielākajam mūzikas notikumam Ventspilī?

Straujiem soļiem tuvojas viens no lielākajiem notikumiem pašmāju mūzikā – pats pirmais “DIGiTop100” lielkoncerts, kas 27. janvārī norisināsies Ventspils Olimpiskajā centrā. Tajā vakarā skatītāji ne tikai dzirdēs daudz un dažādus māksliniekus, bet arī būs liecinieki balvu sadalei astoņās nominācijās. Devāmies ciemos pie balvu izgatavotājiem, lai apskatītu, kā tās top.

Legāla mūzika internetā: kāpēc maksāt par to, kas tāpat pieejams par brīvu?

Legāla mūzika internetā: kāpēc maksāt par to, kas tāpat pieejams par brīvu?

Latviešiem ir teiciens – dāvinātam zirgam zobos neskatās. Šo teicienu var attiecināt uz nelegāli pieejamu mūziku, ja to iegūsti bez maksas. Tad arī slikta kvalitāte apmierina un, pierodot pie bezmaksas ”maizes”, ir grūti apzināties, ka par ”maizi” ir jāmaksā! Kāpēc daudzi, ignorējot šo tautas gudrību, gatavi maksāt par mūzikas klausīšanos internetā, lai gan patiesībā to varētu dabūt arī par brīvu – nelegāli lejupielādējot jeb ”nokačājot”?

Zagt vairs nav modē! Latvijas slavenības skaidro, kāpēc viņi maksā par mūziku

Zagt vairs nav modē! Latvijas slavenības skaidro, kāpēc viņi maksā par mūziku

Novembra izskaņā tika prezentēts pirmais oficiālais Latvijas mūzikas pārdošanas un straumēšanas tops ”DigiTop100”. Lielais notikums daudziem liek aizdomāties par to, kādu mūziku mēs klausāmies ikdienā – legāli pieejamo vai nelegālo?! Aptaujājot sabiedrībā zināmas personas ir skaidrs, – legāla mūzika ir modē!