Zog, lai varētu nakšņot siltā cietumā

0 Komentāru
Zog, lai varētu nakšņot siltā cietumā
FOTO: LETA

Kāds Ogres klaidonis izlēmis, ka uz ielas ziemā būs auksti, tāpēc pēc iespējas ātrāk jāiekārtojas kādā siltā vietā. Viņaprāt visvieglāk bija tikt cietumā, ko viņš arī centās izdarīt.

Bija svētdiena, kad vispirms veikala darbinieku un pēc tam jau policistu gādīgajās rokās nonāca kāds 31 gadu vecs Ogres iedzīvotājs, kurš bija pamatīgā alkohola reibumā, taču neraugoties uz to bija pamanījies vietējā veikalā savās rokās sagrābt četras pudeles grādīgās dziras. Taču tās viņš nebija ņēmis dzeršanai. Kolīdz nonāca iecirknī aiz restēm, viņš spēra ārā savas patiesās vēlmes.

Protams, ka policisti ne jau pirmo reizi redz līdz baltajām pelītēm nodzērušos klientus, tādēļ vispirms ļāvuši viņam atžirgt no vairāk nekā divu promiļu dzēruma, un pēc tam jaunais vīrietis jau dziedājis pavisam citu dziesmu – jā, māju viņam neesot, esot aizgājis no ģimenes, alkohols garšojot, taču cietumā iet gan negriboties.

Likumsargi gan viņu pabaidījuši, ka tad, ja zagšana turpināsies, var nākties izbaudīt, ka aiz restēm dzīve nav nekāda saldā.

0 Komentāru