Komentāri

Pēc vakardienas sprādziena kapos, kur bojā gāja kāds vīrietis, Jaunciema iedzīvotāji sākuši justies neomulīgi. Sprādziens daudzus nobiedējis pat tiktāl, ka došanās apkopt kapus tuvākajā laikā vairs netiek plānota. Lai noskaidrotu, vai kapos atrasties ir bīstami, Degpunktā komanda devās pie kāda vīra, kurš par Jaunciema vēsturi var pastāstīt ļoti daudz.

Aldis Jansons ir vietējais Jaunciema iedzīvotājs. Viņa māja atrodas nepilna kilometra attālumā no Jaunciema kapiem. Viņš stāsta, ka tuvējā apkārtnē zemē varētu būt diezgan daudz lādiņu, jo 1944. gadā Jaunciema pusē notikusi aktīva karadarbība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alda rokās ir svečturis jeb lādiņa čaula, kas varētu būt līdzīga vakar eksplodējušajai bumbai. Tā viņam palikusi par piemiņu no kāda ne tik sena atgadījuma.

Kāda “bumba” noteikti iekritusi arī tagadējo Jaunciema kapu teritorijā. Lūk, arī ticams izskaidrojums vakar uzsprāgušā lādiņa izcelsmei.

Kamēr policija veic izmeklēšanu, šodien Rīgas domes Kapsētu pārvaldes vadītājs Igors Svincinskis Degpunktam norādīja, ka, neskatoties uz vakar kapos sapieru veikto pārbaudi ar metāla detektoriem, iespējams, tuvākajā laikā tiks lemts par daudz plašāku teritoriju pārmeklēšanu gan Jaunciemā, gan Bolderājas, gan Pļavnieku kapos.

Lasi vēl