Komentāri

Sprādzienā Stendes ielā pagājušā gada rudenī cieta pieci cilvēki. Vissmagākos ievainojumus guva kāds vīrietis – dzīvokļa īpašnieks, kurš tagad, visticamāk, sēdīsies uz apsūdzēto sola, jo beidzot lietas izmeklēšana pietuvojusies beigām un izmeklētāji tikuši skaidrībā, kas tad īsti eksplodēja otrā stāva miteklī.

Lietu pēc divām nedēļām likumsargi gatavojas nodot prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Kamēr policisti vēl iešuj lietu vāciņos, mājas pārvaldnieks jau izlicis kāpnēs paziņojumu, ka eksplozija notikusi nepareizas gāzes iekārtas ekspluatācijas dēļ. Tieši tāpēc tagad nolemts mājā no gāzes baloniem atteikties un pāriet uz ēst gatavošanu, izmantojot elektriskās plītis. Iedzīvotājiem tas, protams, izmaksā dārgāk, bet drošības labad visi samierinājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī ar pārējām lietām Stendes ielas 7. namā viss daudz maz nokārtojies – remonts otrā stāva gaitenī vēl turpinās, taču drīzumā tiks pabeigts.

Vienīgais, kas satrauc mājas iedzīvotājus, ir neieliktais logs otrā stāva dzīvoklī, kur notika eksplozija. Apsaimniekotājs ar iestiklošanu nodarboties negrasās, jo viņš atbildīgs tikai par koplietošanas telpām. Teorētiski, ja dzīvokļa saimnieks tiks notiesāts un ielikts cietumā, šādā veidā atvērta telpa var nostāvēt vēl vairākus gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl