Zināmas versijas par traģisko autokatastrofu uz Daugavpils šosejas

Komentāri

Šodien pēcpusdienā šosejas Rīga–Daugavpils 135. kilometrā netālu no Pļaviņām notika traģiska avārija, kurā gāja bojā divi cilvēki. Iespējams, negadījums noticis pārgalvīgas braukšanas vai arī sliktā ceļa seguma un lietus dēļ.

Automašīna saslīdējusi un ar aizmugurējo daļu ietriekusies pretī braucošā fūrē. Tās šoferim izvairīties no sadursmes gluži vienkārši nepietika laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Diemžēl jāsaka, ka ir divi bojāgājušie, starp viņiem arī 2014. gadā dzimusi meitenīte. Automašīnu VW Jetta vadīja 1985. gadā dzimusi sieviete. Braucot un saslīdot šī automašīna sadūrās ar pretī braucošo automašīnu Iveco, kuru vadīja 1956. gadā dzimis vīrietis. Notikuma vietā gāja bojā šī meitenīte un 1960. gadā dzimusi sieviete. Abas sēdēja automašīnas aizmugurē. Tas, vai viņas bija piesprādzējušās, viss liecina, ka sieviete, visticamāk, nebija piesprādzējusies, bet meitenīte, kura bija autosēdeklītī, ir redzams, ka bija piesprādzēta,” informē Zemgales reģiona pārvaldes policijas pārstāve Ieva Sietniece.

“Slimnīcā ir nogādāta gan automašīnas vadītāja, gan pasažieris, kurš sēdēja blakus, un šo automašīnu arī vadīja bojāgājušās meitenītes mamma. Alkohols, pēc man sniegtās informācijas, nav bijis; kāpēc viņi saslīdēja, protams, to noskaidros kriminālprocesa ietvaros, jo būs nozīmētas arī ekspertīzes,” turpina policijas pārstāve, norādot, ka izmeklēšanā noskaidros, vai cēlonis avārijai bija ceļa segums, ātrums, vai kāds automobiļa defekts.

Skaties video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl