Zināmas versijas par traģisko autokatastrofu uz Daugavpils šosejas

Komentāri

Šodien pēcpusdienā šosejas Rīga–Daugavpils 135. kilometrā netālu no Pļaviņām notika traģiska avārija, kurā gāja bojā divi cilvēki. Iespējams, negadījums noticis pārgalvīgas braukšanas vai arī sliktā ceļa seguma un lietus dēļ.

Automašīna saslīdējusi un ar aizmugurējo daļu ietriekusies pretī braucošā fūrē. Tās šoferim izvairīties no sadursmes gluži vienkārši nepietika laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Diemžēl jāsaka, ka ir divi bojāgājušie, starp viņiem arī 2014. gadā dzimusi meitenīte. Automašīnu VW Jetta vadīja 1985. gadā dzimusi sieviete. Braucot un saslīdot šī automašīna sadūrās ar pretī braucošo automašīnu Iveco, kuru vadīja 1956. gadā dzimis vīrietis. Notikuma vietā gāja bojā šī meitenīte un 1960. gadā dzimusi sieviete. Abas sēdēja automašīnas aizmugurē. Tas, vai viņas bija piesprādzējušās, viss liecina, ka sieviete, visticamāk, nebija piesprādzējusies, bet meitenīte, kura bija autosēdeklītī, ir redzams, ka bija piesprādzēta,” informē Zemgales reģiona pārvaldes policijas pārstāve Ieva Sietniece.

“Slimnīcā ir nogādāta gan automašīnas vadītāja, gan pasažieris, kurš sēdēja blakus, un šo automašīnu arī vadīja bojāgājušās meitenītes mamma. Alkohols, pēc man sniegtās informācijas, nav bijis; kāpēc viņi saslīdēja, protams, to noskaidros kriminālprocesa ietvaros, jo būs nozīmētas arī ekspertīzes,” turpina policijas pārstāve, norādot, ka izmeklēšanā noskaidros, vai cēlonis avārijai bija ceļa segums, ātrums, vai kāds automobiļa defekts.

Skaties video!

Lasi vēl