Zināmas versijas par traģisko autokatastrofu uz Daugavpils šosejas

Komentāri

Šodien pēcpusdienā šosejas Rīga–Daugavpils 135. kilometrā netālu no Pļaviņām notika traģiska avārija, kurā gāja bojā divi cilvēki. Iespējams, negadījums noticis pārgalvīgas braukšanas vai arī sliktā ceļa seguma un lietus dēļ.

Automašīna saslīdējusi un ar aizmugurējo daļu ietriekusies pretī braucošā fūrē. Tās šoferim izvairīties no sadursmes gluži vienkārši nepietika laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Diemžēl jāsaka, ka ir divi bojāgājušie, starp viņiem arī 2014. gadā dzimusi meitenīte. Automašīnu VW Jetta vadīja 1985. gadā dzimusi sieviete. Braucot un saslīdot šī automašīna sadūrās ar pretī braucošo automašīnu Iveco, kuru vadīja 1956. gadā dzimis vīrietis. Notikuma vietā gāja bojā šī meitenīte un 1960. gadā dzimusi sieviete. Abas sēdēja automašīnas aizmugurē. Tas, vai viņas bija piesprādzējušās, viss liecina, ka sieviete, visticamāk, nebija piesprādzējusies, bet meitenīte, kura bija autosēdeklītī, ir redzams, ka bija piesprādzēta,” informē Zemgales reģiona pārvaldes policijas pārstāve Ieva Sietniece.

“Slimnīcā ir nogādāta gan automašīnas vadītāja, gan pasažieris, kurš sēdēja blakus, un šo automašīnu arī vadīja bojāgājušās meitenītes mamma. Alkohols, pēc man sniegtās informācijas, nav bijis; kāpēc viņi saslīdēja, protams, to noskaidros kriminālprocesa ietvaros, jo būs nozīmētas arī ekspertīzes,” turpina policijas pārstāve, norādot, ka izmeklēšanā noskaidros, vai cēlonis avārijai bija ceļa segums, ātrums, vai kāds automobiļa defekts.

Skaties video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl