Zilupē atklāj marihuānas siltumnīcu

Komentāri
Zilupē atklāj marihuānas siltumnīcu
Foto: Martijn /Flickr

Veicot pārbaudes Zilupē, Ludzas policijas iecirkņa darbinieki atklājuši vērienīgu marihuānas audzētavu. Kāds vīrietis to bija izvietojis dažādās saimniecības telpās, tostarp mājas bēniņos un siltumnīcā.

”Dažādās saimniecības telpās – šķūnī, mājas bēniņos, siltumnīcā – policisti konstatēja marihuānai līdzīgus augus – daļa no tiem auga siltumnīcā, vēl daļa tika kaltēti bēniņos, bet cita atradās mājās jau izkaltētā un sasmalcinātā veidā. Klāt šiem atradumiem nāca arī nelikumīgi glabāta munīcija, kas tika atrasta tur pat mājā,” ziņo policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1978. gadā dzimis vīrietis, kura īpašumā atrasta nelegālā audzētava, savu vainu atzīst. Viņam draud kriminālatbildība gan par aizliegto vielu glabāšanu un audzēšanu, gan par nelikumīgās munīcijas glabāšanu. Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana. Izņemtie kaņepju augu nosūtīti ekspertīzei.

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl