“Žiguļa” un Škodas avārija Rīgā! Vainu tajā neviens neatzīst…

1 komentārs
“Žiguļa” un Škodas avārija Rīgā! Vainu tajā neviens neatzīst…
Foto: Flickr / Charlie

Turpinājumā par avāriju, kurā kungs gados savai mazmeitiņai veda no dārza zemenes, bet iekūlās avārijā. Šī situācija bija strīdīga – katrs no šoferiem palika pie savas taisnības un gaidīja policijas ierašanos.

Kazarmu un Hospitāļu ielas krustojums pusdienlaikā. Satiksme teju nekāda – sastrēgumu nav, ik pa brīdim aizbrauc kāds auto. Krustojuma maliņā stāv antīks žigulis un jauns mazlitrāžas auto. Te viņi satikušies, un te viņiem krietnu laiku nāksies gaidīt policiju, jo likumsargi uz šādiem notikumiem, kuros nav cietušo, parasti nesteidzas.

Noticis viss šādi: sirmais vīrs ar “žiguli” braucis no dārziņiem mājās. Pa Hospitāļu ielu. Pirms krustojuma ar kazarmu ielu viņš nolēmis apdzīt priekšā esošās mašīnas. Tikmēr no kazarmu ielas izbraukusi Škoda, kas veikusi kreiso pagriezienu un iznākusi avārija.

“Viņam bija zīme, ka jādod ceļu! Viņš pats atzinās! Pagaidi! Te bija mašīnas! Trīs. Viņas veica labo pagriezienu. Priekšā ceļš bija brīvs. Es tās apbraucu, bet viņš pēkšņi izbrauca no turienes un bum! Un viss,” savu versiju izklāsta “žiguļa” šoferis Leonīds.

Jaunietis otrā auto gan domā citādāk. Viņš uzskata, ka žigulim šajā situācijā krustojumā nevajadzēja atrasties pretējā joslā. Kamēr policija ir ceļā, tikmēr vīri no “žiguļa” mazliet palepojas ar to, ko var izaudzēt dārziņos. Mašīna ir pilna ar tā saucamajiem lauku labumiem.

Mazmeitiņa gan netiks pie visām zemenēm, ko vectēvs viņai veda. Leonīds, pirms dodamies prom, mūs nedaudz arī uzcienā. Viņš atzīst, – skrambas, ko ieguvis “žigulis”, nemaz nav tik lielas. Nebūtu izsaukta policija, varētu ceļu mierīgi turpināt.

Video

1 komentārs