Ziepniekkalnā nodedzina četras automašīnas

Komentāri

Briņģu ielā, Ziepniekkalnā naktī uz ceturtdienu, 21.augustu, kūries pamatīgs ugunskurs – kādā šķietami slēgtā teritorijā sadegušas veselas četras automašīnas. Liesmas acīm redzot sākušas izplatīties no mersedesa, nelaimē līdzi paņemot trīs apkārt stāvošos spēkratus – VW, Mitsubishi un Infiniti no kuriem maz palicis pāri. 

Parasti šī stāvvieta ir automašīnu pilna, taču šoreiz dažiem cilvēkiem vienkārši paveicies, piemēram Gints it kā instinktīvi jutis, ka labāk šoreiz auto te nevajadzētu atstāt.

Cilvēkiem, kuri te tur savus auto, patiesībā nav ne jausmas, vai naktī kāds teritoriju vispār sargā. Šis jautājums tagad ir daudzu autoīpašnieku dienaskārtībā jo neviens nevēlās, lai tamlīdzīgas nelaimes atkārtotos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl