Komentāri

Brīvdienās Ozolciema ielā, Ziepniekkalnā, nodegušas trīs līdzās esošas dārza mājiņas. Dzēšanas darbu laikā atrasta mirusi sieviete. Pēc vietējo iedzīvotāju domām, notikusi slepkavība un tīša dedzināšana.

Valērijs atbraucis uz Ziepniekkalna dārziņu rajonu pēc tam, kad padzirdējis par trim nodegušām mājiņām. Atnācis skatīties, vai nodedzis nav tieši viņa namiņš, un atviegloti uzelpojis – viņa mājiņa stāv kā stāvējusi, taču nodedzis ir vietējais “palīdzības punkts”, kā to ar ironiju visi dēvē. Proti, – “točka”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

 

Tā esot bijusi ļoti populāra vieta – pēc stāstiem spriežot, lai gan pelnošāko uzņēmumu topos “točkai” nenokļūt, par apgrozījumu nevarēja sūdzēties.

Sadegušajā “točkas” namiņā atrastas arī kādas sievietes mirstīgās atliekas. Cilvēki līdz ar to min savas versijas par notikušo.

Tiek izvirzīta versija, ka ugunsgrēks nav noticis neuzmanības dēļ. Tas ir bijis “atentāts” pret “točkas” saimniekiem. Proti, viena no saimniecēm, Olga, nu ir mirusi. Stāsta, ka sievieti ir nodūruši. Otrs saimnieks, Aigars, tagad ir slimnīcā, jo ticis smagi piekauts.

Ja var ticēt raidījuma Degpunktā satiktā vīrieša stāstītajam, – pēc tam, kad sievietei uzbrukts, mājiņa sadedzināta kopā ar viņu. Savukārt Aigaru piekāva, jo viņš kādam vietējam nedeva dziru ”uz parāda”.

Ugunsdzēsēji apstiprina, ka ugunsnelaimes vietā viņi atrada bojāgājušu 50 gadus vecu sievieti. Nelaimes iemeslus skaidros Valsts policija.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl