Ziepniekkalnā aizdegas privātmāja

Komentāri

Ceturtdien, 4.septembra, gaišā dienas laikā Ziepniekkalnā, Kartupeļu ielā sākās panika – no sākuma kādas privātmājas pagalmā aizdegās grēdā sakrautā malka. Liesmas izplatījās zibenīgi – no malkas ātri vien pārmetoties arī uz dzīvojamās ēkas ārsienu un jumtu.

Rīgas privātmāju rajonos apbūve ir visnotaļ cieša, līdz ar to – uguns vienā sētā nozīmē arī pamatīgu paniku kaimiņmājā. Ja degošās ēkas saimnieki ar mums runāt atteicās, tad kaimiņiene bija krietni vien komunikablāka un pastāstīja, ka pārdzīvojusi pamatīgu izbīli. Uguns kuru katru brīdi varēja pārmesties uz saimniecības ēku viņas pagalmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā iespējamo aizdegšanās iemeslu cilvēki min ļaunprātīgu dedzināšanu – kāpēc un par ko – nevienam gan nav ne jausmas. Nelaimē nonākušie cilvēki paši esot kārtīgi un arī māju cēluši kārtīgi, taču tagad viņus piemeklējis lūk šāds posts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl