1 komentārs

Ziemassvētkos Rīgā Salnas ielā kāds vīrietis, uzspļaujot mieram virs zemes, ieradies ciemos pie sava patēva un burtiski sagriezis vīrieti gabalos. Tagad varmāka aizturēts. 

Ziemassvētku rītā kāda sieviete, kura strādā par vecu ļaužu un invalīdu kopēju ieradās šajā daudzstāvu mājā Pļavniekos Salnas ielā, lai apciemotu 56 gadus vecu kungu, kurš pēdējos gadus pārvietojas tikai ratiņkrēslā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad sieviete atslēgusi durvis, viņu pārņēmis šoks. Viss dzīvoklis bijis asinīs. Viņa kliegusi un saukusi palīgā, bet pēc tam kritusi ģībonī, tā notikušo tagad atceras kaimiņi, kuriem vēl joprojām trūkst vārdu, lai aprakstītu redzēto.

Noslepkavotajam vīrietim bijušas vairākas grieztas brūces un nogriezti dzimumorgāni. Vai nu tā bijusi sena atriebība, vai arī invalīds spīdzināts, domā vietējie. Viņi ir pārliecināti, ka audžudēls nācis pēc naudas.

Arī citi kaimiņi stāsta, ka atceras skaļo uzdzīvi slepkavības naktī un droši vien saruna tiešām bijusi par naudu un citām sadzīviskām lietām. Caur plānajām paneļu mājas sienām varējis labi dzirdēt, ka sēdēšana notiek pie glāzītes.

Vēl kāda kaimiņiene atklāj, ka tā vis nav, ka ratiņkrēslam piekaltais kungs dzīvojis savrupu dzīvi – nedēļu pirms slepkavības pie viņa kāds nācis ciemos. Iespējams, tas bija slepkava, kurš gatavoja augsni savam noziegumam.

Paradoksāli, ka nedz 36 gadus vecais slepkava, nedz viņa upuris iepriekš nav nonākuši policijas redzes lokā pat par administratīviem pārkāpumiem.

Šī nozieguma motīvu skaidrošanā izmeklētājiem priekšā vēl daudz darba, jo aizdomās turamais ar policistiem vienkārši nerunā.

TOP komentāri

  • Lylo
    0 0 0

    Lylo

    Slepkavibas raksturs diezgan liecina par atriebibu un senu paridarijumu :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl