Ziemassvētkos vīrietis sagriež gabalos savu audžutēvu invalīdu

1 komentārs
Ziemassvētkos vīrietis sagriež gabalos savu audžutēvu invalīdu
FOTO: Flickr

Ziemassvētkos Rīgā Salnas ielā kāds vīrietis, uzspļaujot mieram virs zemes, ieradies ciemos pie sava patēva un burtiski sagriezis vīrieti gabalos. Tagad varmāka aizturēts. 

Ziemassvētku rītā kāda sieviete, kura strādā par vecu ļaužu un invalīdu kopēju ieradās šajā daudzstāvu mājā Pļavniekos Salnas ielā, lai apciemotu 56 gadus vecu kungu, kurš pēdējos gadus pārvietojas tikai ratiņkrēslā.

Kad sieviete atslēgusi durvis, viņu pārņēmis šoks. Viss dzīvoklis bijis asinīs. Viņa kliegusi un saukusi palīgā, bet pēc tam kritusi ģībonī, tā notikušo tagad atceras kaimiņi, kuriem vēl joprojām trūkst vārdu, lai aprakstītu redzēto.

Noslepkavotajam vīrietim bijušas vairākas grieztas brūces un nogriezti dzimumorgāni. Vai nu tā bijusi sena atriebība, vai arī invalīds spīdzināts, domā vietējie. Viņi ir pārliecināti, ka audžudēls nācis pēc naudas.

Arī citi kaimiņi stāsta, ka atceras skaļo uzdzīvi slepkavības naktī un droši vien saruna tiešām bijusi par naudu un citām sadzīviskām lietām. Caur plānajām paneļu mājas sienām varējis labi dzirdēt, ka sēdēšana notiek pie glāzītes.

Vēl kāda kaimiņiene atklāj, ka tā vis nav, ka ratiņkrēslam piekaltais kungs dzīvojis savrupu dzīvi – nedēļu pirms slepkavības pie viņa kāds nācis ciemos. Iespējams, tas bija slepkava, kurš gatavoja augsni savam noziegumam.

Paradoksāli, ka nedz 36 gadus vecais slepkava, nedz viņa upuris iepriekš nav nonākuši policijas redzes lokā pat par administratīviem pārkāpumiem.

Šī nozieguma motīvu skaidrošanā izmeklētājiem priekšā vēl daudz darba, jo aizdomās turamais ar policistiem vienkārši nerunā.

1 komentārs