Zemgalē šogad notverti jau 53 kukuļdevēji

Komentāri
Zemgalē šogad notverti jau 53 kukuļdevēji
FOTO: LETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, svētku dienās aizturēti trīs kukuļdevēji, savukārt šā gada piecos mēnešos Zemgales reģionā aizturēti jau 53 kukuļdevēji.

Strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, viens no kukuļdevējiem aizturēts Dobeles novadā Bikstu pagastā. 1993. gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli, pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un mēģināja iedot 30 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vēl divi kukuļdošanas gadījumi fiksēti Kūku pagastā un Salas pagastā.

Kūku pagastā 1983. gadā dzimis mopēda vadītājs brauca 2,3644 promiļu reibumā un mēģināja piekukuļot policistus, dodot 20 eiro, Salas pagastā velosipēdists, lai netiktu veikta alkohola pārbaude, mēģināja iedot 5 eiro. Uzsākti kriminālprocesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl