Zemgalē šogad aizturēti jau 66 kukuļdevēji

Komentāri
Zemgalē šogad aizturēti jau 66 kukuļdevēji
FOTO: LETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, šogad Zemgales reģiona pārvaldes policisti aizturējuši jau 66 personas par kukuļdošanu, starp viņiem ir ne tikai autovadītāji, bet arī personas, kurām atsavinātas nelegālās akcizētās preces, kā arī piemēram pēdējais gadījums, kad tika apturēts transportlīdzeklis, aizdomās par tā vadīšanu narkotisko vielu lietošanas iespaidā.

Strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, vakar, 27.jūlijā  Aizkraukles novadā 1959.gadā dzimusī, lai netiktu saukta pie atbildības likuma kārtībā, policistiem mēģināja iedot 300 eiro.

Policisti sievietei atsavināja 10 200 nelegālās cigaretes NZ Super Slim un 111 Quenn Super Slim ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt Jelgavā uz Dobeles šosejas tika apturēta automašīna Mercedes Benz Vito 112, kuru vadīja 1976.gadā dzimis vīrietis.

Policistiem radās aizdomās, ka  vīrietis vada transportlīdzekli narkotisko vielu iespaidā. Savukārt autovadītājs, lai netiktu nogādāts uz ekspertīzi narkotisko vielu pārbaudei,  mēģināja policistiem iedot 500 eiro, pēc kā tika aizturēts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl