Zemgalē aizturēti jau 100 šoferi, kuri mēģinājuši “atpirkties” ar kukuli

Komentāri
Zemgalē aizturēti jau 100 šoferi, kuri mēģinājuši “atpirkties” ar kukuli
Foto: F64

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki šogad, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, aizturējuši jau simto kukuļdevēju, informē likumsargu pārstāve Ieva Sietniece.

Strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā 14.decembrī VP ZRP Dobeles iecirknī uz operatīvo nodaļu tika saņemta telefoniska informācija no iedzīvotāja par transportlīdzekli, kuru iespējams autovadītājs vada alkohola reibumā, tādējādi apdraudot ceļu satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekavējoši reaģējot uz iedzīvotāja sniegto informāciju, ap plkst. 16.30 VP ZRP Kartības policijas nodaļas Patruļpolicija ieradās norādītajā vietā, kur pārvietojās šīs transportlīdzeklis. Apturot to uz ceļa Dobeles novadā šosejas Rīga-Liepāja 33. kilometrā, tika konstatēts, ka autovadītājs ir 1,8308 promiļu reibumā.

Foto

Šoferis, lai izvairītos no soda mēģināja piekukuļot policistus, dodot 70 eiro, pēc kā tika aizturēts. Policisti izsaka pateicību iedzīvotājam, kurš nekavējoši paziņoja policijai.

Šogad Zemgales reģionā policisti aizturējuši jau 100 kukuļdevējus, pagājušajā gadā tika aizturēti 97 kukuļdevēji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl