Komentāri

Pirms diviem gadiem jau tika ziņots par zeltlietu laupīšanu no veikala Bauskā. Izskatās, ka noziedznieks pavisam nesen atgriezies nozieguma vietā un tagad viņu ir izdevies aizturēt.

Saka, ka zibens vienā un tajā pašā vietā divas reizes nesper. Saka arī, ka noziedznieks atgriežas nozieguma vietā. Pirms teju diviem gadiem novembrī cilvēku pārpildītā tirdzniecības centrā Bauskā ienāca vīrietis ar āmuru un dūmu sveci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zaglim toreiz izdevās aizbēgt. Tagad vēsture atkārtojas. Pagājušajā piektdienā tajā pašā veikalā atkal ienācis laupītājs. Devies garām visām citām tirgotavām uz juvelierveikala pusi un, daudz nekavējoties, sācis rīkoties.

Proti, vīrietis lielā jakā un kapucē, kas gandrīz pilnībā nosegusi seju, izsitis vitrīnu, paķēris paletes un meties bēgt. Pārdevēja zibenīgi reaģējusi. Ievērots gan viņa bēgšanas virziens, gan sazvanīta policija. Zelta zaglis vispirms bēdzis ar divriteni, pēcāk gribējis pārkāpt automašīnā, taču policisti viņu aizturējuši.

Laupītājs ir Lietuvas Republikas pilsonis, pie viņa atrasts arī veikalā paņemtais zelts un sudrabs, kā vērtība varētu būt pat 15 000 eiro. Iespējams, ka noziedznieks tiešām izlēmis – ja reiz pirms diviem gadiem te paveicās, paveiksies arī šoreiz. Taču nekā. Tagad būs jāsēž aiz restēm.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl