Zagļu “zelta” rudens: brauc laupīt vērtslietas Siguldas pusē

Komentāri

Kamēr daudzi cilvēki dodas uz Siguldu baudīt zelta rudeni, daži indivīdi uz šo pašu pusi brauc pakaļ zeltam. Inčukalnā zaglis ielauzies kādā privātmājā un aiznesis vērtslietas.

Inčukalnā pagājušās piektdienas naktī saimnieka prombūtnes laikā kādā privātmājā ielauzies zaglis. Meklējis kaut ko vērtīgu un viegli aiznesamu, jo vērtīga tehnika palikusi uz vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šā atgadījuma mājai noteikti tiks pieslēgta signalizācija, jo uz kaimiņiem vasarnīcu rajonā paļauties nevar. Tikmēr vēl viena zādzība paveikta Raganā, Krimuldas tautas namā. No telpām gaišā dienas laikā aiznests projektors. Tautas nams ir sabiedriska telpa, kur notiek dažādas nodarbības un cilvēki staigā iekšā ārā. Viss ir sakārtots tā, lai tas, kurš ienāk telpā un ir pasūtījis semināru vai nodarbību, var strādāt.

Skaties foto:

Diemžēl iestādes videonovērošana zagli nav piefiksējusi, tāpēc viņa meklēšana policistiem nebūs vienkārša. Tāpat likumsargiem būs jānopūlas, meklējot garnadžus, kuri Siguldā kādā izklaides iestādē Peldu ielā, izlaužot sienu, nozaguši kases aparātu.

Skaties video:

Lasi vēl