Komentāri

Pirms vairākām dienā no kādas privātmājas pagalma Jelgavā bez pēdām pazuduši divi apvidus automobiļi – VW Touareg un BMW X3. Protams, pēc notikušā uz nozieguma vietu izsaukti vietējie policisti, kuri nekavējoties uzsākuši izmeklēšanu un abus nozagtos spēkratus izsludinājuši starptautiskā meklēšanā.

Apzagtās ģimenes kaimiņš Jānis atklāj, ka dažādu ļaundaru vizītes šeit piedzīvotas jau iepriekš – automašīnas gan līdz šim neesot aiztikuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr policisti vēl meklē no privātmājas nozagto VW un gaida brīdi, kad kolēģi no Lietuvas ļaus doties pakaļ vismaz vienam no nozagtajiem automobiļiem, Ozolniekos notikusi vēl kāda zādzība, kas liek domāt, ka spēkratu tīkotāji pēc šīs zādzības nesēž rokas klēpī salikuši. Nezināmi ļaundari gaišā dienas laikā, izmantojot vēdināšanas režīmā atstātu nelielu lodziņu, ielauzušies Anitras ģimenes mājās, kurās acīmredzami ko meklējuši.

Skaties foto:

Šis notikums pilnīgi noteikti ir pēdējā laika neparastākais kramplaužu uzlidojums – bez uzmanības atstāts arī portatīvais dators, planšetdators un citas vērtības, kas pilnīgi noteikti ieslīdētu jebkura cita ļaundara kabatā. Vai nu zagļus kāds iztraucējis, vai arī viņi nākuši tieši pēc abu ģimenes automašīnu atslēgām – tā kā tās nav izdevies atrasts, citi labumi, viņus tā arī nav ieinteresējuši.

Protams, arī pie šā nozieguma izmeklēšanas šobrīd ķērušies vietējie policisti, bet Jelgavas un tās apkārtnes iedzīvotājiem tikmēr ir par ko padomāt. Iespējams, apkārtnē uzdarbojas garnadži, kuru mērķis ir tieši vērtīgi braucamrīki, un viņi ir sapratuši, ka tos aizdzīt ir daudz vieglāk, ja pirms tam no mājām izdodas nozagt to atslēgas.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl