Komentāri

Pirms vairākām dienā no kādas privātmājas pagalma Jelgavā bez pēdām pazuduši divi apvidus automobiļi – VW Touareg un BMW X3. Protams, pēc notikušā uz nozieguma vietu izsaukti vietējie policisti, kuri nekavējoties uzsākuši izmeklēšanu un abus nozagtos spēkratus izsludinājuši starptautiskā meklēšanā.

Apzagtās ģimenes kaimiņš Jānis atklāj, ka dažādu ļaundaru vizītes šeit piedzīvotas jau iepriekš – automašīnas gan līdz šim neesot aiztikuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr policisti vēl meklē no privātmājas nozagto VW un gaida brīdi, kad kolēģi no Lietuvas ļaus doties pakaļ vismaz vienam no nozagtajiem automobiļiem, Ozolniekos notikusi vēl kāda zādzība, kas liek domāt, ka spēkratu tīkotāji pēc šīs zādzības nesēž rokas klēpī salikuši. Nezināmi ļaundari gaišā dienas laikā, izmantojot vēdināšanas režīmā atstātu nelielu lodziņu, ielauzušies Anitras ģimenes mājās, kurās acīmredzami ko meklējuši.

Skaties foto:

Šis notikums pilnīgi noteikti ir pēdējā laika neparastākais kramplaužu uzlidojums – bez uzmanības atstāts arī portatīvais dators, planšetdators un citas vērtības, kas pilnīgi noteikti ieslīdētu jebkura cita ļaundara kabatā. Vai nu zagļus kāds iztraucējis, vai arī viņi nākuši tieši pēc abu ģimenes automašīnu atslēgām – tā kā tās nav izdevies atrasts, citi labumi, viņus tā arī nav ieinteresējuši.

Protams, arī pie šā nozieguma izmeklēšanas šobrīd ķērušies vietējie policisti, bet Jelgavas un tās apkārtnes iedzīvotājiem tikmēr ir par ko padomāt. Iespējams, apkārtnē uzdarbojas garnadži, kuru mērķis ir tieši vērtīgi braucamrīki, un viņi ir sapratuši, ka tos aizdzīt ir daudz vieglāk, ja pirms tam no mājām izdodas nozagt to atslēgas.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl