Zagļi Pļavniekos “aptīra” smalku BMW džipu. Esiet uzmanīgi!

19 komentāri
Zagļi Pļavniekos “aptīra” smalku BMW džipu. Esiet uzmanīgi!
Foto: Facebook.com / Paefle Andzha

Zagļu bezkaunībai nav robežu, un par to nesen kārtējo reizi pārliecinājies kāds vietējais šoferis, kura automašīnai garnadži Pļavniekos noskrūvējuši gandrīz visu iespējamo.

Kā vēsta ieraksts forumā BMWPower, tad šis auto esot atradies Lubānas ielā, un minētā zādzība notikusi naktī uz trešdienu. Foto uzskatāmi redzams, ka zagļus šoreiz sakārdinājusi zem BMW džipa motora pārsega esošā bagātība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zādzība izraisījis visai lielu rezonansi BMWPower forumā. Zinātāji norāda, ka šādā rajonā auto atstāt nav prāta darbs, un zādzību šoreiz pastrādājuši, visticamāk, “īsti profesionāļi”.

Šādi tagad izskatās apskādētais auto:

Foto: Paegle Andzha, Facebook.com

TOP komentāri

 • Daiga Iriste
  +2 +2 0

  Daiga Iriste

  Kāda tur mafija??? tikai slavina visādus idiotus baigi varonīgajiem virstakstiem, tagad saštukos paši ka ir kaut kādas badass autoritātes un turpinās zagt tālāk, mafijas ar tādiem mēsliem nenodarbojās...ziņu portālS SKATIES.LV kūda stulbeņus. Zagļu bars ne Zagļu mafija... Stulbi, egoistiski ēzeļi novākušies,kuriem ir tieksme piesavināt svešu īpašumu!!! Tam līdzīgam virsrakstam ir jābūt šāda tipa ziņām!
 • Otto
  +2 +2 0

  Otto

  Tad nu gan smalks džips! :D Smalks viņš bija pirms desmit gadiem... :)
 • Kārlis Graikste
  +2 +2 0

  Kārlis Graikste

  izskatas ka diski un spoguli vel ir savas vietas :)))) Lidzjutiba saimniekam:(

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl