Zagļu “anarhijas” Jelgavā dēļ iedzīvotāji vairs netic policijai

Komentāri

Zog visu, sākot no metāla bļodas līdz pat dārgai tehnikai. Cilvēki vairs netic policistiem un savu īpašumu sargā kā paši prot. Tāda ir situācija Jelgavas pievārtē.

Jaunsvirlauka ir neliela apdzīvota vieta Jelgavas novadā, taču tas nenozīmē, ka ciematā un tā apkārtnē neiemaldās zagļi. Iespējams, ka tieši klusums un miers, kas te valda, viņus pamudina rosīties. Vietējie iedzīvotāji stāsta – visi metāla priekšmeti, šķiet, jau sen esot nozagti. Taču ik pa laikam atrodoties vēl kaut kas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms nedēļas cilvēki žēlojās par apzagtiem šķūnīšiem, un arī pagājušajās brīvdienās pagastu piemeklējušas līdzīgas nedienas. Jaunsvirlaukas iedzīvotājs Valdis lēš, – šos sīkos noziegumus gan jau paveikuši vietējie iedzīvotāji. Savukārt pie viņa kādu laiku atpakaļ paviesojušies krietni nopietnāki darboņi.

Vārti uz teritoriju bijuši vaļā, un gan jau zagļi iepriekš labi noskatījuši un izplānojuši noziegumu. Zaudējumi – 30 tūkstoši eiro. Tehnika bija jauna, nesen pirkta un nebija apdrošināta. Taču darbs negaida – nu jau iegādāta jauna, kas tiek kārtīgi sargāta. Uz policijas palīdzību Valdis necer.

Atliek vien teikt – sargājiet paši sevi! Nomaļās vietās kaimiņi ir tālu un neviens sevišķu vērību nakts melnumā notiekošajam nepievērš, tāpēc šādiem noziegumiem liecinieku parasti nav un pēdas zagļiem sadzīt ir grūti.

Video!

Lasi vēl