Zaglis no policijas slēpjas aiz ledusskapja

0 Komentāru
Zaglis no policijas slēpjas aiz ledusskapja
Foto: francois schnell /Flickr

Šonedēļ nakts melnumā kāds zaglis spēlēja paslēpes. Viņš no policistiem mēģināja slēpties aiz ledusskapja. Turklāt garnadzim rokās bija nazis, jo viņš nezināja, kurš viņu atradīs – likumsargi vai mājas saimnieki.

Tikmēr kādai Tukuma iedzīvotājai Vinetai sirdi pilda skumjas – viņa pārdzīvo par savu 37 gadus veco dēlu, kurš kārtējo reizi iekūlies nepatikšanās un nonācis policijas iecirknī. Runājot par notikušo, Vineta ir tuvu asarām. Viņa saprot, ka dēls sodu pelnījis, taču mātes sirds tāpat lūst.

Viņas dēls iepriekšējā vakarā mēģinājis apzagt kaimiņu privātmāju, kurā ielauzies pa logu. Pie vīrieša, kurš mēģināja noslēpties aiz ledusskapja, tika atrasts gan nazis, gan projām nešanai sagatavotie saiņi. Vīrietis likumsargiem neesot pretojies.

Mamma atzīst, ka dēls nereti lieto narkotikas, arī viņa draugi ir dažādi. Savukārt viss, kas mazajā dzīvoklīti bijis vērtīgs, tagad ir “aiznests” prom. Māte tomēr cer, ka dēlu neapcietinās un palīdzēs izķepuroties no narkotiku gūsta. Tiesa gan, vīrietis tiek turēts aizdomās arī par citām zādzībām, kā arī par narkotiku lietošanu.

Pašlaik vīrietis ir aizturēts un atrodas izolatorā.

0 Komentāru