Zaglis no policijas slēpjas aiz ledusskapja

Komentāri

Šonedēļ nakts melnumā kāds zaglis spēlēja paslēpes. Viņš no policistiem mēģināja slēpties aiz ledusskapja. Turklāt garnadzim rokās bija nazis, jo viņš nezināja, kurš viņu atradīs – likumsargi vai mājas saimnieki.

Tikmēr kādai Tukuma iedzīvotājai Vinetai sirdi pilda skumjas – viņa pārdzīvo par savu 37 gadus veco dēlu, kurš kārtējo reizi iekūlies nepatikšanās un nonācis policijas iecirknī. Runājot par notikušo, Vineta ir tuvu asarām. Viņa saprot, ka dēls sodu pelnījis, taču mātes sirds tāpat lūst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas dēls iepriekšējā vakarā mēģinājis apzagt kaimiņu privātmāju, kurā ielauzies pa logu. Pie vīrieša, kurš mēģināja noslēpties aiz ledusskapja, tika atrasts gan nazis, gan projām nešanai sagatavotie saiņi. Vīrietis likumsargiem neesot pretojies.

Mamma atzīst, ka dēls nereti lieto narkotikas, arī viņa draugi ir dažādi. Savukārt viss, kas mazajā dzīvoklīti bijis vērtīgs, tagad ir “aiznests” prom. Māte tomēr cer, ka dēlu neapcietinās un palīdzēs izķepuroties no narkotiku gūsta. Tiesa gan, vīrietis tiek turēts aizdomās arī par citām zādzībām, kā arī par narkotiku lietošanu.

Pašlaik vīrietis ir aizturēts un atrodas izolatorā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl