Komentāri
Zaglis pieturā mēģina “aptīrīt” gulošu jaunieti, bet viņu aptur drosmīgi garāmgājēji
Ilustratīvs foto: LETA

Aculiecinieki, pamanot, ka kāds vīrietis mēģina apzagt sabiedriskā transporta pieturā gulošu jaunieti, rīkojās drosmīgi un viņu apturēja. 

Zādzības aculiecinieki bija aizturējuši kādu 1967. gadā dzimušu vīrieti. Viņi, garām ejot, pamanījuši, kā aizdomīgs vīrietis pieiet pie kāda 1991. gadā dzimuša jaunieša, kurš sabiedriskā transporta pieturā bija iesnaudies, un pēcāk viņam no kabatas izvilcis mobilo tālruni un naudas maku. Aculiecinieki aizturējuši ļaundari un nodevuši likumsargu rokās. Aizturētais, kurš jau iepriekš vairākkārt sodīts par zādzībām, tika nogādāts policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Policija izteikusi pateicību drosmīgajiem jauniešiem, kuri pamanīja notiekošo un nepalika vienaldzīgi, notvēra zagli un nekavējoties ziņoja policijai par noziegumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl