Zaglis izrauj sievietei no rokām mobilo telefonu un metas bēgt

1 komentārs
Zaglis izrauj sievietei no rokām mobilo telefonu un metas bēgt
Foto: Julian Carvajal/Flickr

Rīgā, Abrenes ielā kāds nezināms vīrietis, pielietojot fizisku spēku, sievietei no rokām izrāvis mobilo tālruni un meties bēgt.

Incidents noticis trešdien, ap pulksten astoņiem vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc laupīšanas cietusī kopā ar savu draugu sekoja laupītājam un pa ceļam pamanīja ceļu policijas ekipāžu, kuru apturēja.

Cietusī policistiem pastāstīja par notikušo un sniedza laupītāja aprakstu. Netālu no notikuma vietas likumsargi aizturēja pazīmēm atbilstošu 1986. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais tika nogādāts Rīgas Latgales policijas iecirknī. Policisti noskaidroja, ka viņš iepriekš bijis tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu.

Cietusī savu mobilo tālruni atguva, un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas atklātu nolaupīšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

TOP komentāri

  • Pasaciņa?
    0 0 0

    Pasaciņa?

    Kopš kura laika ceļu policija nodarbojas ar zagļu ķeršanu?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl