Komentāri
Zagļi zog VISU! Policija aiztur vīrieti, kurš “piesavinājies” atskaldāmo āmuru un perforatoru

Zagļi zog visu, kas vien iespējams. Pagājušajā nedēļā policija aizturējusi vīrieti, kurš nozadzis atskaldāmo āmuru un perforatoru.

8. decembrī Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu būvlaukumu Ropažu ielā, kur no celtniecības vagoniņa tika nozagts “Hilti” firmas atskaldāmais āmurs 1722 eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar notikušo Valsts policija uzsāka kriminālprocesu. Rīgas reģiona Brasas iecirkņa policisti, veicot operatīvās darbība, noskaidroja iespējamo vainīgo un uz aizdomu pamata aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti.

Tālākās izmeklēšanas laikā likumsargiem izdevās noskaidrot, ka aizturētais vīrietis ir saistīts ar vēl vienu zādzību – 2. decembrī no celtniecības vagoniņa tika nozagts perforators 1586 eiro vērtībā.

Aizturētais savu vainu atzīst. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot glabātuvē. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Likumsargiem neizdevās nozagtos instrumentus atgūt, jo vīrietis tos jau bija nodevis tālākai realizācijai.

Lasi vēl