Zagļi uzglūn E-talonu un autostāvvietu norēķinu automātiem

1 komentārs

Kāda Degpunktā skatītāja pirms pāris dienām piedzīvojusi ļoti nepatīkamu situāciju, darba dienas pievakarē Rīgas satiksmes biļešu automātā mēģinot iegādāties E-talonu. Automātā iemestā nauda tur palikusi, taču pie kārotās biļetes tā arī nav izdevies tikt. 

Automāts, kurā bez pēdām pazudusi kundzes iemestā nauda, atrodas Radio ielā, pašā pilsētas centrā. Katru dienu, šajā vietā biļetes cenšas iegādāties desmitiem cilvēku un kā izrādās, tieši tas arī ir iemesls, kādēļ šos automātus tā iecienījuši garnadži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu nedarbu rezultātā, ievietojot dažādus maisiņus un pašizgatavotas uzpariktes, arī rodas situācijas, kad klienti paliek, gan bez naudas, gan biļetes. Rīgas satiksmes pārstāve atzīst, ka arī minētajā gadījumā, e-talona iegādes automātā, atrasts plastikāta maisiņš, kurā atradusies klientu zaudētā nauda.

Baiba Bartašēviča skaidro, ka cīņā ar svešās naudas tīkotājiem, liktas visdažādākās metodes. Daļa automātu aprīkotas ar videonovērošanas kamerām, bet pat tas neattur garnadžus. Viņi uzglūn, gan e-talonu, gan autostāvvietu norēķinu automātiem.

Vairāki uzrunātie sabiedriskā transporta lietotāji, gan atzīt, ka no biļešu automātiem pārsvarā izvairās. Ērtāk, drošāk un dažkārt pat vieglāk, biļeti esot nopirkt veikalā.

Tādus automātus pārsvarā izmanto jaunieši. Viņiem varbūt nav tādas iespējas, bet mēs, vecāka gadagājuma cilvēki varam kaut kur speciāli aiziet, nopirkt tās biļetes.

Savukārt to cilvēku vidū, kuri biļešu automātus izmanto ikdienā, pārsvarā dzirdamas pozitīvas atsauksmes.

Ja nu tomēr, nonākat situācijā kad neizdodas iegādāties biļeti, automāts neizdod atlikumu, vai vienkārši apēd jūsu naudu, nesatraucaties, lai arī ar aizkavēšanos, savu naudu visticamāk atgūsiet.

Cīņā ar šiem noziedzniekiem, kuri zog pilsētnieku naudu iesaistījušies arī policisti, tādēļ gadījumā ja redzat aizdomīgu rosību pie kāda no automātiem, droši zvaniet 110.

TOP komentāri

  • M2
    0 0 0

    M2

    Fig es atguvu savus 10EUR. Ne naudas, ne biļetes! Rakstīju iesniegumu RS. Saņēmu atbildi, ka naudas pārpalikums automātā pēc inventūras nav konstatēs. Kas pārbauda šos automātus? Vasja no RS? mm... 10 EUR pārpalikums, hops kabatā, vai kāda sertificēta iestāde?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl