Zagļi Purvciemā noskrūvē visas riepas ar diskiem un atstāj auto uz ”klučiem”

6 komentāri
Zagļi Purvciemā noskrūvē visas riepas ar diskiem un atstāj auto uz ”klučiem”

Šoku par šādu skatu nedēļas nogalē piedzīvoja Agija, kura nespēj noticēt tik brutālai zādzībai. Nepatīkamā pārsteiguma otrais vilnis nācis pēc policijas izsaukšanas, kas bezspēcīgi noteikusi – šādas līdzīgas zādzības rajonā notiek visai bieži.  

Agija savu auto 30. jūnijā novietoja pie daudzdzīvokļu nama esošajām garāžām Vaidavas ielā un devās atpūtas braucienā ārpus Rīgas kopā ar draugu ar otru automašīnu. Atgriežoties mājās 2. jūlijā, Purvciemā dzīvojošā sieviete atklāja, ka visi četri riteņi noņemti un mašīna stāv uz ķieģeļiem.

Foto

Agija portālam skaties.lv ar veselīgu ironiju tagad gan stāsta: ”Apsveicu garnadzi ar LIELO ieguvumu.”

Viņa norāda, ka diski nebija labi, vairākas reizes līmēti un plānoti šosezon mainīt, arī riepas ziemā būtu pirktas jaunas, ”taču laikam jau garnadzim likās dikti vērtīgas”.

Apzagtā sieviete saka, ka tagad ”problēmas sagādā tas, ka mašīna uz doto brīdi ir nebraucama, un mašīnas lietotājam – draugam- sagādās problēmas tikt uz darbu, līdz tiks iegādāti jauni ”ripuļi”. Pats interesantākais blakus manai ”vecenītei” stāvēja daudz jaunākas markas auto ar dārgākiem diskiem, par kuriem lielāku naudiņu var ”uzvārīt”. Tāpēc liekas ka kāds ņēma tās priekš sevis vai kādam, kam tās vairāk vajadzēja nekā man.”

Sieviete norāda, ka izsaukusi policija, uzrakstījusi ziņojumu un sarunās ar likumsargiem sapratusi, ka ”patstāvīgi tur, kur man tā mašīna stāvēja, kaut kas notiek.”

Esiet uzmanīgi Purvciemā, lai arī jūsu auto nepaliek bez nevienas riepas un uz klučiem.