Komentāri

Kādai Mežciema iedzīvotājai pirmdienas vakaras izvērties pavisam citādi, nekā plānots, kad jaunkundze atgriezusies savā dzīvoklī Sergeja Eizenšteina ielā. Dzīvoklis bija apzagts!

Dažas minūtes pēc astoņiem vakarā, Darja atgriezās savā dzīvoklī Mežciemā. Nekas neliecināja par to, ka šajā vakarā nāksies piedzīvot tik daudz, nebūt ne patīkamus mirkļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es atnācu, atslēdzu durvis ar savu atslēgu, viss bija kārtībā, tikai nesapratu, kāpēc šīs durvis bija atvērtas, jo parasti turam tās ciet. Man bija austiņas ausīs, bet šķita, ka sadzirdu kādus trokšņus… Sāku slēgt iekšā gaismas un ieraudzīju, ka viss ir apgriezts kājām gaisā. Tad es izskrēju ārā, aizslēdzu durvis un aizskrēju pie kaimiņienes. Tikai vēlāk jau divatā ar kaimiņieni nācām lejā un gājām skatīties, kas noticis.”

Apskatot savu mitekli, meitene secinājusi, ka viņas prombūtnes laikā šeit paviesojušies zagļi. Visticamāk, viņi iekāpuši otrā stāva balkonā un tad, uzlaužot tā durvis, iekļuvuši dzīvoklī, kur tumsas aizsegā varējuši netraucēti darboties.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl