Zagļi pa otrā stāva balkonu ierāpjas dzīvoklī un to “aptīra”

0 Komentāru
Zagļi pa otrā stāva balkonu ierāpjas dzīvoklī un to “aptīra”
Foto: LETA

Kādai Mežciema iedzīvotājai pirmdienas vakaras izvērties pavisam citādi, nekā plānots, kad jaunkundze atgriezusies savā dzīvoklī Sergeja Eizenšteina ielā. Dzīvoklis bija apzagts!

Dažas minūtes pēc astoņiem vakarā, Darja atgriezās savā dzīvoklī Mežciemā. Nekas neliecināja par to, ka šajā vakarā nāksies piedzīvot tik daudz, nebūt ne patīkamus mirkļus.

”Es atnācu, atslēdzu durvis ar savu atslēgu, viss bija kārtībā, tikai nesapratu, kāpēc šīs durvis bija atvērtas, jo parasti turam tās ciet. Man bija austiņas ausīs, bet šķita, ka sadzirdu kādus trokšņus… Sāku slēgt iekšā gaismas un ieraudzīju, ka viss ir apgriezts kājām gaisā. Tad es izskrēju ārā, aizslēdzu durvis un aizskrēju pie kaimiņienes. Tikai vēlāk jau divatā ar kaimiņieni nācām lejā un gājām skatīties, kas noticis.”

Apskatot savu mitekli, meitene secinājusi, ka viņas prombūtnes laikā šeit paviesojušies zagļi. Visticamāk, viņi iekāpuši otrā stāva balkonā un tad, uzlaužot tā durvis, iekļuvuši dzīvoklī, kur tumsas aizsegā varējuši netraucēti darboties.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 Komentāru