Zagļi no muzeja aiznes eksponātus 10 000 eiro vērtībā

Komentāri

No muzeja Aknīstē zagļi pamanījušies aiznest eksponātus 10 tūkst. eiro vētībā!

Aknīstes novadpētniecības muzeja vadītāja Olga Vabeļa uz sena patafona raidījuma Degpunktā komandai atskaņo melodiju, ko mēdzot spēlēt arī eskursantiem skolēniem, lai parādītu, kādas bija viņu vecvecāku diskotēkas. Patafons ir viens no tiem muzeja eksponātiem, kas zagļus nav interesējis. Savukārt vitrīna, kur stāvēja sena nauda, ir pilnībā tukša. Citās vitrīnās trūkst rotaslietu, bronzas priekšmetu un senlaiku monētu. Pazuduši pat ieroči un karavīru galvassegas, no telpām “aiznests” arī dators un fotoaparāts. To, ka nelielais muzejs apzagts, tā vadītāja atklājusi svētdienas rītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko zagļi izdarījuši ar signalizāciju, pagaidām nav īsti skiaidrs, taču tā sabojāta un nav darbojusies. Ārā plosījusies vētra un tuvējo māju iemītnieki gulējuši saldā miegā un saka, ka neko neesot redzējuši.

Visticamāk, ka ļaundari iepriekš labi izpētījuši nelielo muzeju, lai pavisam noteikti zinātu, ko ņemt, bet ko – atstāt. Kopējā nozagto eksponātu vērtība ir aptuveni 10 tūkst. eiro, taču kaitējumu nevarot rēķināt tikai naudas izteiksmē. Daudzi no priekšmetiem ir labu cilvēku dāvinājumi, ar kuriem saistās īpaši stāsti. Olga pieļauj – muzeja eksponātus zagļi varētu pārdot kolekcionāriem.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl