Komentāri
Zagļi nesnauž; dažas sekundes varēja būt liktenīgas automašīnas šoferim
FOTO: Flickr

Otrdien, 7. jūlijā, ap pulksten 10.00 Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Bauskas ielu, kur aizturēts vīrietis par automašīnas zādzības mēģinājumu.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, noskaidroja, ka cietušie ar kravas busiņu bija piebraukuši pie kādas tirdzniecības vietas, lai izkrautu preci. Kamēr viens no vīriešiem nesis preci veikalā, otrs palicis gaidīt automašīnas kravas nodalījumā, kad pēkšņi sajutis, ka automašīna sāk braukt uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādījies, ka busiņam garām gājis kāds vīrietis, kurš, pamanot automašīnas aizdedzē atstātās atslēgas, iekāpis transportlīdzeklī un sācis braukt projām. Taču pie pirmā luksofora kravas nodalījumā esošais vīrietis izlēcis no busiņa un aizturējis garnadzi.
Policisti aizturēto 1975. gadā dzimušo vīrieti nogādāja policijas iecirknī, kur viņš nespēja paskaidrot savas rīcības iemeslus.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par zādzību. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Lasi vēl