Komentāri

Oktobra beigās Rīgā, Imantas mikrorajonā ar radošu pieeju zagļi apzaga lielveikalu Damme, no tā telpām aiznesot mobilos telefonus, planšetdatorus un citu vērtīgu tehniku.

Pirms mēneša Degpunktā stāstīja par zādzību, kādas redzētas tikai spriedzes filmās, kad zagļi telpās iekļūst caur jumtu, nolaižas pa virvēm un aiznes visu, kas vērtīgs. Tieši pēc šāda scenārija rīkojušies arī garnadži, kuri iekļuvuši lielveikalā Damme, burtiski iztīrot Latvijas mobilā telefona veikalu. Policija šobrīd sniedz lakoniskus komentārus par 17. oktobra naktī notikušo ielaušanos. Ir precizēti zaudējumu apmēri un tie tik tiešām ir iespaidīgi – vismaz 20 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir skaidrs, ka nozagtajai precei jau pirms šī darbiņa bija uzmeklēts pircējs. Tādu daudzumu tehnikas iztirgot no rokas būtu vairāk nekā sarežģīti un ļoti riskanti.

Šobrīd policistiem ir vairāki virzieni kuros jāstrādā, lai saprastu, kurš bijis spējīgs paveikt tik nekaunīgu noziegumu. Tā kā pagaidām reālu aizdomās turamo nav, šīs unikālās zādzības īstenotāji nopelnījuši vismaz 20 tūkstošus eiro un, ja nešķiedīsies ar naudu, visticamāk viņu notveršanai būs vajadzīgs vēl ilgs laiks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl