Zagļi LMT veikalā nolaižas ar virvēm un aiznes preces vismaz 20 000 eiro vērtībā

0 Komentāru
Zagļi LMT veikalā nolaižas ar virvēm un aiznes preces vismaz 20 000 eiro vērtībā
Foto: ekrānšāviņš

Oktobra beigās Rīgā, Imantas mikrorajonā ar radošu pieeju zagļi apzaga lielveikalu Damme, no tā telpām aiznesot mobilos telefonus, planšetdatorus un citu vērtīgu tehniku.

Pirms mēneša Degpunktā stāstīja par zādzību, kādas redzētas tikai spriedzes filmās, kad zagļi telpās iekļūst caur jumtu, nolaižas pa virvēm un aiznes visu, kas vērtīgs. Tieši pēc šāda scenārija rīkojušies arī garnadži, kuri iekļuvuši lielveikalā Damme, burtiski iztīrot Latvijas mobilā telefona veikalu. Policija šobrīd sniedz lakoniskus komentārus par 17. oktobra naktī notikušo ielaušanos. Ir precizēti zaudējumu apmēri un tie tik tiešām ir iespaidīgi – vismaz 20 000 eiro.

Ir skaidrs, ka nozagtajai precei jau pirms šī darbiņa bija uzmeklēts pircējs. Tādu daudzumu tehnikas iztirgot no rokas būtu vairāk nekā sarežģīti un ļoti riskanti.

Šobrīd policistiem ir vairāki virzieni kuros jāstrādā, lai saprastu, kurš bijis spējīgs paveikt tik nekaunīgu noziegumu. Tā kā pagaidām reālu aizdomās turamo nav, šīs unikālās zādzības īstenotāji nopelnījuši vismaz 20 tūkstošus eiro un, ja nešķiedīsies ar naudu, visticamāk viņu notveršanai būs vajadzīgs vēl ilgs laiks.

0 Komentāru