Zaglis Ķengaragā “aptīra” dzīvokli, kamēr saimniece vēl guļ

Komentāri
Zaglis Ķengaragā “aptīra” dzīvokli, kamēr saimniece vēl guļ
Foto: LETA

Milzu nekaunība no zagļu puses piedzīvota kādā Ķengaraga daudzdzīvokļu namā – garnadzis dzīvoklī iekļuvis agri no rīta, kamēr saimniece vēl gulēja. Sievieti uzmodinājis zaglis, kas sniedzies pēc viņas telefona, vēsta kāds ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

“Šorīt 5 no rīta tika attaisīts pirmā stāva pakešu logs, kas bija atstāts uz vēdināšanu. No dzīvokļa iznesa visas elektroierīces, “iztīrīja” maku. Zaglis pat pienāca pie gultas pēc telefona, kurš pie galvas lādējās, bet, par laimi, es pamodos un zagli ieraudzīju. Taču viņš paspēja aizbēgt. Man nav žēl nozagto mantu, bet ļoti skumji par video un bildēm ar bērnu, kas palika gan datorā, gan videokamerā, gan fotoaparātā. Labi, ka telefonam ir aktivizēta datu dublēšana un vismaz tās bildes ir pieejamas,” vēsta sievietes ieraksts Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa mudina citus pirmo stāvu iemītniekus būt uzmanīgiem un ielāgot, ka zagļi mēdz būt neticami nekaunīgi.

Avots: Facebook

Avots: Facebook

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl