Zagļi izplēš caurumu LMT veikalā un “nosper” desmitiem tūkstošu vērtas preces

1 komentārs
Zagļi izplēš caurumu LMT veikalā un “nosper” desmitiem tūkstošu vērtas preces
FOTO: LETA

Latvijas Mobilā telefona (LMT) veikals, kas atrodas lielveikala Damme telpās, kļuvis par zagļu mērķi. Nakts laikā, caur jumtu ielaužoties lielveikalā un izplēšot caurumu piekaramajos griestos, zagļi iekļuvuši mobilo telefonu tirdzniecības vietā. Zagļiem izdevies nozagt vairākus desmitus mobilo tālruņu un planšetdatoru.

Zagļi visticamāk rīkojušies sekojoši – pa ugunsdzēsēju kāpnēm sētas pusē neviena nemanīti tikuši uz tirdzniecības centra jumta, tad izzāģējušu caurumu  lielveikala jumtā un iespējams ar virvju palīdzību nolaidušies uz vairākus metrus zemāk esošajiem piekaramajiem griestiem, izspieduši tajā caurumu un ierāpušies LMT veikalā.

Veikals jau atsācis darbu. Nozagto preču vērtību LMT speciālisti vēl aprēķina, taču Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka nozagtā tehnika maksājusi 50 tūkstošus eiro.

Vēl citi droši avoti  ziņo, ka lai arī visam lielveikalam Damme ir pieslēgta signalizācija, tieši LMT veikals nav bijis savienots ar apsardzes pulti. Iespējams, tieši tāpēc tas kļuvis par zagļu mērķi.

1 komentārs