1 komentārs
“Zagli, atceries, – dzīve ir bumerangs!” – nekaunīgi apzog kapu kopiņas!

“Vēlos, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzina par šo… pat nezinu, kā nosaukt. Ja tas nonāk līdz šim necilvēkam, ceru ka jūties labi un atceries, – dzīve ir bumerangs, kas nāk atpakaļ dubultā!!!” tā savu ziņu sociālajā tīklā Facebook sāk kāda satraukta iedzīvotāja. Proti, – Rīgā nekaunīgi “aptīrītas” kapu kopiņas.

“Pēdējās nedēļas laikā Lielajos Meža kapos pastrādāts, kas neaptverams! Cerība, ko uzzināt, manī ir. Iespējams, kādam [citam kapiņam – red.] šīs jau apmalītes uzliktas. Es ceru un cerēšu, ka šis gadījums nepaliks neatrisināts…” raksta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas uzņemtajos attēlos redzams, kā izskatījās kapu kopiņas Lielajos Meža kapos pirms un pēc zādzības.

Foto!

TOP komentāri

  • Anatolijs  Maslovs
    0 0 0

    Anatolijs Maslovs

    No mu'su g'imenes kapiem Carnikavas pag.Sigul,os , no 19.06. - 20.06.datuma ari aiznestas 3 melna granita kapu apmalites. Nekad ieprieks' nedoma'ju, ka var kaut ko ta'du cilve'ks padarit.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl