Zagļi “aptīra” veikalu. Tas, ko viņi nozog, ir pārsteidzoši

Komentāri

Kārtības sargu patruļa darba dienas pievakarē vecpilsētā pamanījusi kādu manāmi steidzīgu apsargu – vīrietis skriešus pārvietojies pa šaurajām ieliņām un ieskatījies ik katrā vārtrūmē. Izrādās, viņš meklējis veikala apzadzējus! Pārsteidzoši ir tas, ko tieši zagļi paņēmuši no veikala.

Pēc nelielas meklēšanas policistiem, kas iesaistās zagļu meklēšanā, viņus izdodas arī atrast. Aizturētie tiek nogādāti policijas iecirknī, kur abiem zagļiem tiek dota iespēja pārdomāt izdarīto, atrodoties aiz restēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienam no vīriešiem būs jāatbild par zādzību, savukārt otram – par kādu jau iepriekš pastrādātu noziegumu.

Likumsargus, kuri sastapušies ar abiem ļaundariem, šajā stāstā pārsteidzis tik viens fakts – aizturēto skaidrojums par nozieguma motīvu. Kā izrādās, jaunie vīrieši šajā vakarā vēlējušies paēst par brīvu, taču gribējies to darīt šiki.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl