“Zāģēja”, kamēr “salūza” – atklāti šausminoši fakti par slepkavību Ieriķu ielā…

5 komentāri

Ieriķu ielā līdzās Zemitānu tiltam atrodas sociālās mājas, kurās Degpunktā komanda sen nebija viesojusies. Diemžēl pirmdien vakarā atkal šā nama iemītnieki par sevi atgādināja ļoti bēdīgā veidā. Mājā notikusi slepkavība. Kāds vīrietis strīda laikā nodūris savu draudzeni.

Ieriķu ielas 2B nama trešajā stāvā pēc pirmdienas jandāliņa ir kluss un mierīgs. Viena no istabiņām, kurā ilgus gadus mita Toļiks un Lana, tagad aizzīmogota, jo pamatīga strīda laikā vīrietis vakar nodūris savu dzīvesbiedri. Pirmais pretimnācējs par notikušo neko daudz nezina, taču pastāsta, ka Lana uz slimnīcu aizvesta dzīva, diemžēl centieni viņu glābt bijuši nesekmīgi.

“Viņi dzēra mēnesi, un viņiem tur ir mūžīgie dzēruma strīdi savā starpā. Bet, kas konkrēti notika, es tikai no kaimiņiem uzzināju, ka tā notika,” stāsta kaimiņi.

Foto

Kaimiņiene Dagmāra stāsta, ka Toļiks ar Lanu mājā dzīvo jau vismaz 15 gadu. Pašiem esot nedaudz pāri četrdesmit. Abi iepazinušies, kad bijuši dzīves plaukumā, bet sociālās mājas nepareizākie cilvēki piepalīdzējuši iznīcināt cerības par labu dzīvi.

Kaimiņiene aizstāv Toļiku, sakot, ka viņš ir zelta cilvēks. Vienmēr rūpējies par kaimiņiem, ja kādam kaut ko vajadzējis, kaut vai līšus līdis uz veikalu, ja nespējis kājās noturēties, bet vienmēr turējis doto vārdu.

Dagmāra nenoliedz, – Toļiks jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par sievas iekaustīšanu, taču pret apkārtējiem bijis pat vairāk nekā pieklājīgs.

Toļiks un Lana esot bieži strīdējušies par naudu, bet, kad situācija bijusi kritiska, viņš vienmēr atradis, kur piehaltūrēt un nopelnīt. No vecākiem, kas dzīvo Ķekavā, Toļiks principiāli naudu neņēmis un par to saņēmis vislielākos Lanas pārmetumus.

Daudz versiju par notikušā gaitu un daudz minējumu par strīda iemesliem, taču policija tiks skaidrībā. Šobrīd jau Toļiks apcietināts un līdz tiesai visdrīzāk paliks aiz restēm. Jo, ja sieva “zāģē” un neko nevar mainīt, tad jāšķiras, nevis jāņem rokā nazis. Diemžēl vidē, kurā pēdējos padsmit gadus sabijis Toļiks, civilizēta attiecību izbeigšana ir reta parādība.

5 komentāri