Komentāri
Zādzības mēģinājums Iļģuciemā: mobilā tālruņa dēļ jaunietis iesit pa seju autovadītājam

Pateicoties drosmīgajiem aculieciniekiem likumsargiem izdevies notvert bezkaunīgu jaunieti, kurš nozaga telefonu.

Ceturtdien ap pulksten 17.00 Iļģuciemā kādā automašīnā, kura tobrīd stāvēja pie sarkanās luksofora gaismas, pa blakussēdētāja durvīm iekāpa kāds jaunietis, kurš prasīja, lai šoferis viņu aizved līdz konkrētai vietai. Šoferis vairākas reizes atteica jaunietim, taču jaunietis bija uzstājīgs un nevēlējās kāpt laukā no automašīnas. Beigās automašīnas vadītājs piekrita pavest kādu gabaliņu šo jaunieti.

Pēc tam, kad jaunietis bija izkāpis no automašīnas, tās šoferis pamanīja, ka viņam ir pazudis telefons, kas atradās uz pasažiera sēdekļa. Vīrietis saprata, ka viņa telefonu varēja paņemt tikai šis bezkaunīgais jaunietis.

Vīrietis uzreiz reaģēja un atgriezās tajā vietā, kur jaunietis tika izlaists, un sastapa tur šo jaunieti, kurš nesteidzīgi tajā brīdī pastaigājās. Automašīnas vadītājs prasīja, lai atdodot viņa telefonu, taču jaunietis sākumā atteicās to atdot. Tajā brīdī, kad cietušais piedraudēja, ka izsauks policiju, jaunietis sadusmojās un iesita vīrietim pa seju, vīrietis jaunietim pretojās, taču viss beidzās ar to, ka jaunietis iemeta telefonu atpakaļ vīrieša automašīnā un spēcīgi iesita vīrietim pa galvu, kā rezultātā vīrietis bija bezsamaņā līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ierašanās brīdim.

Konfliktu redzēja aculiecinieki, kuri veikli reaģēja un noķēra šo jaunieti, un izsauca uz notikuma vietu Valsts policiju.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, aizturēja 1991. gadā dzimušo jaunieti, kurš jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā gan par sīkām zādzībām, gan par atrašanos narkotisko vielu reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta iekļūstot transportlīdzeklī, kā arī par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādiem noziegumiem soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija izsaka pateicību drosmīgajiem aculieciniekiem, kuri palīdzēja notvert zagli.

Lasi vēl