Vjačeslavs pēc iznākšanās no cietuma nevarēja nociesties pat mēnesi… Ko viņš izdarīja?

1 komentārs

Šis stāsts būs par kādu fortūnas džentlmeni vārdā Vjačeslavs, kurš mēnesi pēc iznākšanas no cietuma nenocietās un atkal ķērās pie vecajiem nedarbiem, proti, zagšanas. Nekur tālu ar plazmas televizoru padusē vīrietis gan nav ticis…

Pagājušās nedēļas nogalē kādā birojā Brīvības gatvē atskanēja trauksme. Kāds rūdīts zaglis bija centies tikt pie birojā esošajām vērtslietām. Pirmais, ko viņš ieraudzīja, bija televizors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tik ātri un vienkārši, – iznāca no cietuma, aizgāja zagt un nonāca atpakaļ cietumā. Policijas secinājums ir probācijai neglaimojošs – rūdīti noziedznieki nelabojas.

Aizdomās turamais savu vainu zādzībā pilnībā atzīst. Tas arī būs vienīgais atbildību mīkstinošais fakts, kad viņš stāsies tiesas priekšā.

Foto

Video

TOP komentāri

  • VNK ES...
    0 0 0

    VNK ES...

    (Vjačeslavs pēc iznākšanas no cietuma nenocietās un atkal ķērās pie vecajiem nedarbiem) Priekš tiem kas to nezina, bet nosoda šadus cilvekus un tad raksta te ka tadi cilveki nemainas un tt... no nokļušanas cietuma neviens nav pasargats dzive visadi var gadities ļoti daudzi cilveki kas nonak cietuma ir notiesati par dažadiem sikumiem ne visi ir pedofili un narkomani vai slepkavas. Latvija ka jau Latvija likumi un soda sistema ir ļoti nesakartota lieta piemeram ja kads kadu piekauj un no cietuša vel kautko paņem tad cilveks tirk tiesats ka par smagu nozieguma izdarišanu laupišanu par to piespriež kadus 6-8 dadus bet kad pedofils tiek tiesats par bernu drašanu tad vini parasti iznak jau pec kadiem 6 gadiem un mauc tik talak kamer atkal tiek pieķerts. daudzi nonak cietuma par dažadam sikam zadzibam kautgan vinus vareja labak sutit uz kadiem piespiedu darbiem jo daudzi cilveki klust par noziedzniekiem pec cietuma. vai kads zina kas notiek ar cilveku kurš savu laiku ir nosedejis??? nerunajot par tiem kuriem ir kads kas vinus sagaida un palidz. paties stasts no dzives - pienaca ta ilgi gaidita diena un atnaca apsargs un atsledza durvis un pavadija uz izeju prieks un laime bet pulkstenis ap 21:00 vēla rudeni un dzimta pilseta otra latvijas gala kabata ne santima stavi nu un doma ko darit un ka dzivot... no valsts pienacas kadi 40 lati pa to ka atbrivojies un 40 lati menesi pabalsts bet lai tu to dabutu tev ir jaiet uz pilsetas domi kartot to visu kas ari nav vienas dienas jautajums un tad regulari jaiet atradities un atskaitities var pieteikties uz dzivokli kas bus kads pritons kur kāds dzerajs, bomzis tikko nomiris un tur nebūs ūdens un nekādu ertību. labi apnika rakstīt un atvainojos par kļudam teksta bet ir loti vels un esmu tikko pēc darba.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl