Komentāri
Visu cieņu šim kaimiņam! Pamanot ielaušanos, viņš palīdz policijai aizturēt zagļu grupējumu

Ar gādīga kaimiņa palīdzību likumsargiem izdevies aizturēt zaglīga grupējuma dalībnieku, informē Valsts policija.

Jaungada naktī Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda mājas iedzīvotāja Imantā. Vīrietis policistiem stāstīja, ka sadzirdējis troksni kāpņu telpā. Tā kā pie vīrieša durvīm izvietotas kameras, viņš tās izmantoja, lai noskaidrotu situāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānā vīrietis redzēja, ka divas personas parausta viņa kaimiņa durvis un kādu brītiņu gaida. Pēc tam šīs divas personas piezvanīja pie tām pašām durvīm. Saprotot, ka neviens nenāk pie dzīvokļa durvīm, viena no personām izvilka līmlenti un aizlīmēja dzīvokļa durvju actiņu. Pēc tam abas personas mēģināja uzlauzt durvis. Tā kā vīrietis nevarēja sazvanīt savu kaimiņu, viņš nolēma izbiedēt abus zagļus. Izpalīdzīgais kaimiņš pavēra sava dzīvokļa durvis un iztaujāja abus iespējamos zagļus, ko viņi tur darot.

Vīrieši nekavējoties paķēra savas mantas un metās bēgt. Pa to laiku izpalīdzīgais kaimiņš izsauca likumsargus. Notikuma vietā ieradās Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa likumsargi un veica teritorijas apsekošanu, kuras laikā neizdevās atrast likumpārkāpējus.

Veicot operatīvās darbības, likumsargiem izdevās noskaidrot abu zagļu personības, un viens no vīriešiem vakar tika aizturēts.

1981. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī, kurā konstatēja, ka vīrietis jau iepriekš ir tiesāts par zādzībām. Šobrīd policija meklē arī otru zagli.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl