Visu cieņu šādiem kaimiņiem! Šis vīrietis palīdzēja notvert zagļus, kuri jau nesa prom televizoru

Pievienot komentāru
Visu cieņu šādiem kaimiņiem! Šis vīrietis palīdzēja notvert zagļus, kuri jau nesa prom televizoru
Foto: Ekrānuzņēmums

Trešdienas pusdienlaikā Ikšķiles novada Saulesdārzā bija iegriezušies divi ar lauzni bruņojušies ļaundari. Kā viņiem beidzās sirojumi pa svešajiem īpašumiem?

Kalna Lubiņu māju saimnieks Valdis stāsta, ka ziņa par neaicināto viesu parādīšanos šajā pusē saņemta īsi pirms pusdienlaika.

Tomēr arī šajā sētā noziegumu nav izdevies paveikt, jo vietējie iedzīvotāji ļaundarus izbiedējuši, un viņi metušies atpakaļ mežā. Šajā mirklī Valda dēls par notiekošo ziņojis arī policijai. Uzreiz pēc ielaušanās nostrādājusi signalizācija un uz notikuma vietu traukušies apsardzes kompānijas darbinieki.

Foto

Tikmēr klusajās Saulesdārza ieliņās parādījies arī iepriekš izsaukto policistu “busiņš”. Vēl tikai brīdi vēlāk, kad apkārtnē jau rosījies prāvs kaimiņu un kārtības sargu pulks, Valdis, kopā ar dēlu apstaigājot savu īpašumu, bērzu birzītē, pārsimts metru attālumā no savām mājām, uzgājis tik tikko nozagto televizoru. Iespējams, garnadži to tur bija noslēpuši, cerot, ka varēs tam atnākt pakaļ vēlāk.

Nevienam pat neienāca prātā, ka ļaundari varētu slēpties turpat Kalna Lubiņu sētā, tādēļ brīdī, kad Valdis jau vienatnē apstaigājis īpašumu, nejaušā sastapšanās ar abiem meklētajiem kramplaužiem bijis pamatīgs pārsteigums. Par laimi, tā beigusies bez kautiņiem, pakaļdzīšanās vai stīvēšanās.

Reģionālās pašvaldības policijas vīri ļaundarus saslēguši rokudzelžos un uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Valsts policijas. Tikmēr vietējie iedzīvotāji cer, ka vakardienas notikums atturēs, gan šos, gan citus garnadžus no viesošanās šajā pusē. Gadu gaitā pieredzētais liek šejieniešiem būt īpaši vērīgiem, un iedzīvotāji ir gatavi viens otru aizstāvēt arī turpmāk. Kā stāsta Valdis, arī iepriekš lielākās galvassāpes sagādājuši tieši tā saucamie “kaimiņi” no netālās Saulkalnes.

Video