1 komentārs

Naktī uz trešdienu, 7. oktobri, kādā saimniecībā Baldones pusē izcēlies pamatīgs ugunsgrēks. Liesmas, kas plosījušas noliktavas ēku vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platībā, bija pamanāmas no vairāku kilometru attāluma.

Nekavējoties tika izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, un palīgā Baldones daļas ugunsdzēsējiem aicināti kolēģi no vairākiem tuvējiem ugunsdzēsēju posteņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā uz notikuma vietu izbraukušas septiņas ugunsdzēsības automašīnas un glābšanas darbos iesaistīti aptuveni trīsdesmit darbinieki.

Baldones daļas komandieris izvairās no minējumiem par šīs postošās ugunsnelaimes iemesliem, taču min, ka ēkā nav elektrības, tādēļ īssavienojums vai kāda cita tehniska ķibele šajā gadījumā nevarētu būt pie vainas.

Skaties foto:

Lai arī nekādas skaidras norādes par tīšu dedzināšanu notikuma vietā nav atrastas, komandieris šādu iespēju neizslēdz.

Viens no uzņēmuma pārstāvjiem nelaimes vietā ieradies gandrīz vienlaikus ar glābējiem, un, viņaprāt, ēka tāpat vien nodegt nevarēja.

Lai arī šajā reizē nav cietuši cilvēki, uzņēmumam nodarīti zaudējumi daudzu tūkstošu eiro apmērā, tādēļ fermas saimnieki ir apņēmības pilni noskaidrot, kurš par to atbildīgs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl