Visatļautība? Policijas busiņš nekaunīgi “kantē” citu šoferi un apdraud satiksmes drošību, ziņo aculiecinieks

6 komentāri
Visatļautība? Policijas busiņš nekaunīgi “kantē” citu šoferi un apdraud satiksmes drošību, ziņo aculiecinieks
Aculiecinieka foto

Kādam šoferim gadījusies pavisam nepatīkama situācija uz ceļa – braucot automašīnā ar savu mazo dēlēnu, pēkšņi ceļu viņam “nogriezis” policijas busiņš. Ja parasti par šādiem nekauņām, kas apdraud citu drošību uz ceļa, tiek ziņots, kam lai pasūdzas tagad un vai ceļu satiksmes noteikumi uz pašiem policistiem neattiecas?

Saskaņā ar šofera stāstīto, situācija risinājusies šādi:

Iļģuciemā, ielā ar divām braukšanas joslām katrā virzienā, braucot pa labo malējo joslu blakus manai automašīnai (es braucu pa kreiso joslu), neparādot pagriezienu, šis kungs pēkšņi faktiski sāka mani “kantēt”, sākot iebraukt manā joslā.

Manu signālu (pīpināšanu) viņš ignorēja. Es, protams, nobremzēju un palaidu šo nekauņu. Atvainošanās nesekoja.

Pie viena no nākamajiem krustojumiem panācu šo kundziņu un norādīju, ka viņš apdraudēja satiksmi, pārkāpa noteikumus. Sākotnējā atbilde bija – viņam esot darbojies labās rokas princips un visa attieksme liecināja, ka viņš nejūtas vainīgs.

Tikai pēc tam, kad norādīju viņam, ka viņš nelietoja pagrieziena rādītājus, nepārliecinājās par drošību un pēc signāla turpināja mani “kantēt”, un ka es šo noteikti publiskošu, atskanēja atbilde “.. bet es jau nespeciāli…”.

Tad nu lūk – tas mans jautājums – vai policija Latvijā darbojas, lai aizsargātu, vai tomēr apdraudētu mūsu drošību? Un jā… atvainojos par busa bildes kvalitāti – nav viegli noķert bildi kustībā… bet busa numuru gan jau vajadzības gadījumā policijas vadība noprecizēs. Ja viņiem, protams, vispār ir svarīgi šādi gadījumi.

Portāls Skaties.lv sazinājies ar Valsts policiju, un publicēs policijas komentāru, tiklīdz tas tiks saņemts.

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

6 komentāri