6 komentāri
Visatļautība? Policijas busiņš nekaunīgi “kantē” citu šoferi un apdraud satiksmes drošību, ziņo aculiecinieks
Aculiecinieka foto

Kādam šoferim gadījusies pavisam nepatīkama situācija uz ceļa – braucot automašīnā ar savu mazo dēlēnu, pēkšņi ceļu viņam “nogriezis” policijas busiņš. Ja parasti par šādiem nekauņām, kas apdraud citu drošību uz ceļa, tiek ziņots, kam lai pasūdzas tagad un vai ceļu satiksmes noteikumi uz pašiem policistiem neattiecas?

Saskaņā ar šofera stāstīto, situācija risinājusies šādi:

Iļģuciemā, ielā ar divām braukšanas joslām katrā virzienā, braucot pa labo malējo joslu blakus manai automašīnai (es braucu pa kreiso joslu), neparādot pagriezienu, šis kungs pēkšņi faktiski sāka mani “kantēt”, sākot iebraukt manā joslā.

Manu signālu (pīpināšanu) viņš ignorēja. Es, protams, nobremzēju un palaidu šo nekauņu. Atvainošanās nesekoja.

Pie viena no nākamajiem krustojumiem panācu šo kundziņu un norādīju, ka viņš apdraudēja satiksmi, pārkāpa noteikumus. Sākotnējā atbilde bija – viņam esot darbojies labās rokas princips un visa attieksme liecināja, ka viņš nejūtas vainīgs.

Tikai pēc tam, kad norādīju viņam, ka viņš nelietoja pagrieziena rādītājus, nepārliecinājās par drošību un pēc signāla turpināja mani “kantēt”, un ka es šo noteikti publiskošu, atskanēja atbilde “.. bet es jau nespeciāli…”.

Tad nu lūk – tas mans jautājums – vai policija Latvijā darbojas, lai aizsargātu, vai tomēr apdraudētu mūsu drošību? Un jā… atvainojos par busa bildes kvalitāti – nav viegli noķert bildi kustībā… bet busa numuru gan jau vajadzības gadījumā policijas vadība noprecizēs. Ja viņiem, protams, vispār ir svarīgi šādi gadījumi.

Portāls Skaties.lv sazinājies ar Valsts policiju, un publicēs policijas komentāru, tiklīdz tas tiks saņemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

TOP komentāri

 • Tautietis
  +1 +1 0

  Tautietis

  Vai tik pats sūdzētājs nav no to "svētdienas braucēju" korporācijas, kuri ielien kreisajā rindā un bremzē visu satiksmi lēnām "rāpojot"pa 2. joslu... Tādi ir bīstamāki par visiem skrējējiem kopā ņemtiem!
 • Anete
  0 0 0

  Anete

  Pašvaldības policijai ir dikti maz priekšrocības.Šinī gadījumā skriet,citu nosist no maršruta un, vēl letāli,,pēc suņa.Ārprāts,uz ko tiesa skatās!? Tā arī ir visīstākā korupcija!Ātrā palīdzība,īstā policija pat tā nav pamanīs,ka tā rīkojas,esmu ikdienā pie stūres!Pašvaldībā ir stingri neizglītoti darboņi!
  Bija gadījums,nestāstīšu dažžu apsvērumu pēc,ka piezvanīju uz policiju,vai viņi nav sūtījuši pašvaldniekus kaut ko meklēt,apsekot,,,tur atbildēja,ka nē!A šitie 2 uzreiz metās prom,un teleefonā pat neaprunājās ar policiju,,ļekas,parādījās četras kājas katram.
 • Pirmdienis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl