Komentāri
Vīrs sastrīdas ar lauleni un nakti pārlaiž svešinieka automašīnā

Naktī uz 21. novembri Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Purvciemā, pamanīja Audi markas automašīnu, kurai bija ieslēgusies signalizācija. Izrādījās, ka tajā guļ kāds vīrietis, kurš nebūt nav automašīnas īpašnieks.

Policijas pārstāvji informē, ka, aplūkojot automašīnu, uz tās aizmugurējiem sēdekļiem pamanīts iemidzis vīrietis. Kārtības sargi vīrieti pamodināja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nogurušais kungs pastāstīja, ka sastrīdējies ar sievu un aizgājis no mājām. Staigājot pa ielām, laulenis sapratis, ka viņam nav kur pārnakšņot, tāpēc nolēmis pārbaudīt automašīnu durvis ar cerību, ka vienas no tām būs vaļā.

Vīrietis kārtības sargiem apgalvoja, ka Audi markas automašīnas durvis neesot bijušas aizslēgtas. Kungs teica, ka viņš automašīnā vēlējies tikai pārnakšņot.

Personas aplūkošanas laikā konstatēts, ka viņš mugursomā ir ielicis transportlīdzekļa aptieciņu. Vīrietis savas darbības atzina, bet rīcības motīvus nepaskaidroja.

Policisti centās sazvanīt automašīnas īpašnieku, taču viņš uz telefona zvaniem neatbildēja. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl