Vīrs negrib šķirt laulību un draud sievai ar nazi

1 komentārs
Vīrs negrib šķirt laulību un draud sievai ar nazi
FOTO: Flickr

Aizvakar, 20. aprīlī, no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Imantā, kur vīrietis ar nazi draud sievietei. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka cietusī sieviete pirms kāda laika informējusi dzīvesbiedru par vēlmi ar viņu pārtraukt attiecības. Vīrietis tam nav piekritis un norādījis, ka neļaus sievietei aiziet no viņa.

Pirmdien, atrodoties alkohola reibumā, vīrietis bija ieradies veikalā, kur sieviete strādājusi, izvilcis līdzi paņemto nazi un draudējis sievietei. To pamanot, veikala apsargs aizturējis iereibušo vīrieti un izsaucis policiju. Policisti agresīvo vīrieti nogādāja izolatorā. Tika konstatēts, ka aizturētais atradies 2,14 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti.

TOP komentāri

  • ha-ha
    0 0 0

    ha-ha

    Nu kur nu vēl labāka dzīve, sieviete strādā ,vecis dragā riņķī dzerdams.Protams ka negrib šķirties.....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl