”Virinātājs” uzmācas nepilngadīgai meitenei

Komentāri

Rīgā, Ķemeru ielā policisti notvēruši virinātāju, kurš uzmācies nepilngadīgai meitenei. Neprātīgais bezpajumtnieks policijas redzeslokā nonācis jau vairākkārt. Šoreiz tiesa nolēmusi viņu paturēt aiz restēm.

Virinātājs 15 gadus vecajai meitenei uzbrucis Ķemeru ielā. Viņš ar nolaistām biksēm izlecis no pamestas mājas pagalma un piedāvājis skolniecei aplūkot savus dzimumorgānus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis gan savu vainu nodarītajā neatzīst.

Ķemeru ielas apkārtnes iedzīvotāji stāsta, ka kopumā šis rajons kļuvis mierīgāks. Bezpajumtnieku un klaidoņu joprojām ir gana, taču salīdzinot ar laiku pirms desmit gadiem, viss stipri mainījies.

Jāpiebilst, ka nedēļas laikā šis jau ir otrais aizturētais virinātājs, kurš uzmācies nejaušam garāmgājējam. Jau stāstījām, ka pagājušās nedēļas beigās Bolderājā aculiecinieki notvēra 72 gadus vecu ekshibicionistu, kurš kādai sievietei draudēja ar gāzes ieroci.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl