Komentāri
Vīrietis vēlas sievai uzdāvināt nozagtu automašīnas riteni
Foto: Charles Dawson /Flickr

Kāds vīrietis Rīgā, Imantā, nozadzis automašīnai Mitsubishi Colt riteni, vēloties sagādāt dāvanu sievai.

Ceturtdienas rītā Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma izsaukumu uz Imantu, kur vērīgi garāmgājēji pamanījuši automašīnu bez viena riteņa. Ierodoties notikuma vietā un noskaidrojot radušos situāciju, policisti apsekoja tuvāko apkārtni. Pēc neilga brīža policisti pamanīja vīrieti, kurš uzvedās aizdomīgi un nolēma viņu pārbaudīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudes laikā vīrietis teju uzreiz atzinās, ka nozadzis kādai automašīnai riteni, pēcāk arī parādot, kur nozagto riteni paslēpis. Policisti aizturēja 1963. gadā dzimušo vīrieti, kurš pastāstīja, ka nozadzis Mitsubishi Colt riteni, jo vēlējies to uzdāvināt sievai. Šobrīd policijas rīcībā gan nav informācijas, kādēļ vīrietis izvēlējies sievai pasniegt tieši šādu dāvanu.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl